Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

eryko przypominam o zdjęciach układu pneumatycznego!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gosciu lepiej odejjdz z tego forum,nie probuj wkrecac co to władimirec nie potrafi.bo kazdy kto ma ten ciagnik wie co potrafi wiec nie osmieszaj sie i nie rob zamieszania.a to co ciagnie i potrafi Twoj ciagnik zachowaj dla siebie.

 

nie pisz glupt bo widze ze nie masz wladzia bo gdybys mial to bys wiedzial co ten skurcczybyk wladek potrafi. wladziu to najlepsza ruska maszyna pod sluncem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mało tego-nie wiem czy go nawt podniesie

 

myśłe że władziu spkojnie sukova obracalnego 3 skibowego podniesie bo ten plug waży 650 kg a władziu podnosi 1200 kg. o to sie nie martwie tylko slaszalem ze obracalne maja skibe inna i dlatego ciezej idzie a jak to jest prawda to kupie sokova 3*35 cm to wtedy na mojej redzinie ten plug bedzie w sam raz do władzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fabryczne w ladzie miały prawie 40koni a jak władziu jest dobrze podkręcony to ma nawet i 50 koni

 

Może jeszcze napiszesz,że dasie wykręcić 80??A 1200kg udzwigu to ma C-360!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie wskazówka staje na 2 tys obr/min wiec z tąd ta moc Może te 35 km wyciągne jak bede robił pompe bo mi sekcjie puszczają Robiłl może to ktoś sposobem domowym czy tylko warsztaty Chodzi mi o wymiane sekcji

 

ja niedawno nową pompę wąłdziowi sprawiłem władziuś standardowo ma 39 albo 40 koni wiec jak podkręcisz to będzie miał więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
władziuś standardowo ma 39 albo 40 koni

Chyba twój. A może masz 8 cylindrów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
władziuś standardowo ma 39 albo 40 koni

Chyba twój. A może masz 8 cylindrów?

 

mam dwa cylindy ale bardzo duże, jak chcesz to mogę sprawdzić ile ma pojemności to ci odpisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jaką ma pojemność i ile koni i proszę cię nie pisz wiecej bo mnie brzuch ze śmiechu boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
władziuś standardowo ma 39 albo 40 koni

Chyba twój. A może masz 8 cylindrów?

 

pojemnosc silnika w moim władziu wynosi 2978 cm. a moc to 39 koni weduług tabliczki na tym silniku. więc jak mam pompe podkrecona to spokjojnie 50 koni ten silnik przekroczy. a 5211 ma podobno 45 koni wiec jest słabszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pojemnosc silnika w moim władziu wynosi 2978 cm. a moc to 39 koni weduług tabliczki na tym silniku. więc jak mam pompe podkrecona to spokjojnie 50 koni ten silnik przekroczy

Szczyt głupoty czy czysty debilizm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Beczka jak beczka 200 litrów I góra jest Władek, ale pod wzgledem spalania paliwa jak i tym co potrafi zrobić Bo ciąganie bron 5 to chyba norma u każdego we władku Co chłopaki bo ja zawsze ciągam je, nawet na 7 biegu Władkowskim! ale to już sztuka, którą robie by swojch sasiadów posiadaczy c330 wkurzyć i dorównac c360! A cofanie z pługiem na 6 wstecznej tez lubie przy nich robić

 

 

330 i 360 to zawsze za władkiem zostanie w tyle ja jezdze władzusiem z 5 bronami tez na 7 biegu każdy władziuś pociągnie 5 bron, bo władzius to prawdziwy siłacz.kady ruski ciągnik jest mocny bo ruski to nic slabego nie robili tylko wszystko mocne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ruski to nic slabego nie robili tylko wszystko mocne

Trunki też mają mocne więc odstaw je zanim zaczniej pisać coś na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na jakim biegu prasujecie wladziami? ja mam prasę sipma Z224 tylko nie ma przeciwagi i trochę władziem rzuca, ale już 10 lat tak jeżdzę i władziu daje radę na wiosnę to władziem kultywatoruje kutyywatorem na 2,8 metra i na cała regulacje i tylo lekki dymek z komina idzie władziu idzie jak przecinak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ruski to nic slabego nie robili tylko wszystko mocne

Trunki też mają mocne więc odstaw je zanim zaczniej pisać coś na forum.

 

po co sie odzywasz??? nie interesuje cie wladziu-twoja strata ale to nie znaczy ze mozesz bzdury pisac w temacie o wladziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wrzawa. wladek jest dosc silny jak na swoje 2cyl i iloscie spalanego paliwa.

ale bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dorównac c360

Oprócz ambicji potrzeba jeszcze paru innych rzeczy. Mniejszym spalaniem wszystkiego nie zalatwisz. I powiem ci to teraz byś się nie męczył: władek sześćdziesiątce nie dorówna.

 

władziu 360 nie dorówna bo władziu 360 o glowe przerasta 360 to jest traktor dla nieudacznikow, bo władziu jest dużo lepszy od 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale wrzawa. wladek jest dosc silny jak na swoje 2cyl i iloscie spalanego paliwa.

.

 

ciesze się że się ze mną zgadzasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie pierdoli Nawet temperatura nie bedzie zbytnio rosła, bo wiekszy nadmuch bedzie A w końcu co to jest te 2200 obr/min, prawie tyle samo co w ursusie c330 jak i c360, a one i tak mają przywaznie podkrecone do 2700 obr/min a i nawet 3000

 

ja mam we władziusiu obroty podkęrecone do 3500 i jest taki mocny że przy moim władziu sasiadowy zetro 5211 wysiada. bo jak jest władziu podkrecony to jest mocniejszy od zetora 5211 i 360 ale słabszy od zetora 7211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to jestem a przynajmniej sie staram byc bezstronny i powiem ze nie bardzo sie moge zgodzic z opinia za wladek jest silniejszy od c-360. Widzialem i pracowalem tym i tym sprzetem no i choc mam wladzia i chialbym zeby byl najsilniejszy to nie jest, ale ma inne zalety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też miałem c360 o teraz te maszyny co miałem ciągam Władziusiem, a on daje rade! No orka na 3 skiby idzie lepiej starą poczciwą 60siatką .Ale jak się ma podkrecone obroty aż do 3500 to nie wim jak się smiga Władkiem bo na wstecznym jak i do przodu do chyba z 35 km/h A Wladymirec mam pytanie czy dwa razy zamykasz licznik w swojej maszynie czy jak to jest Bo chyba zaczne majsterkować przy swojej pompie

 

P.S. A władko pompe ma bardzo silną, ale ja mam ustawione na 3 otworze wiec może dlatego! Wiec jak ciągasz te 3 skiby władkiem, to obrotówke weż tą mniejsza bo bedziesz z niej lepiej zadowolony! A Władimirec bym był wdzieczny jak byś jakieś foty walną swojej maszyny, a to mojej http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?automodule=gallery&req=si&img=9515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...