Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Aleście BURDEL w wątku zrobili na normalnym forum dla każdego byłby BAN na tydzień dla wystudzenia głowy

 

Dokłądnie trzeba zmienić temat!

 

Dosyć gadki o tym złomie było fajnie ale czas wrócic na ziemie i pogadać o prawdziwym ciągniku T25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aleście BURDEL w wątku zrobili na normalnym forum dla każdego byłby BAN na tydzień dla wystudzenia głowy

 

Dokłądnie trzeba zmienić temat!

 

Dosyć gadki o tym złomie było fajnie ale czas wrócic na ziemie i pogadać o prawdziwym ciągniku T25

 

 

 

nio tak maszyna wszech czasów ! tylko wyrzutni rakiet brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki c360 jest ok Ja pracowałem tym sprzetem to orka i kultywatorowanie szło, a miałem zwykłą 60che ze zwykłym silnikiem i z roku 83. prawda jak wczesniej opisywałem ze paliła na moje uwczesne 3,5 ha z łaka 1 ha, 2 beczki paliwa z hakiem, gdy władek na 3,5 ha ornego i 1,5 ha łaki pali beczke z małym hakiem! Z hakiem wychodziło bo nie tylko na tym te ciągniki pracowały ja i pracuje, bo też woziły drzewo i inne rzeczy teraz jestem bardziej zadowolony ja i mój ojciec z Władka który teraz został!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dosyć gadki o tym złomie czas pogadać o prawdziwym ciągniku T25

Niektórym to chyba coś się w głowie popier... poprzewracało. Apeluję do użytkownikow(fanatyków) władka- zejdźcie na ziemię, puknijcie się w czółko, dalej obdarzajcie go kultem ale nie pier... nie gadajcie głupot. Już chyba wszyscy wiedzą, że władek to traktor nad traktory a 60 to zlom i niech tak zostanie skoro w ten sposób się dowartościowujecie.

Śmiech na sali normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No chłopaki c360 jest ok Ja pracowałem tym sprzetem to orka i kultywatorowanie szło, a miałem zwykłą 60che ze zwykłym silnikiem i z roku 83. prawda jak wczesniej opisywałem ze paliła na moje uwczesne 3,5 ha z łaka 1 ha, 2 beczki paliwa z hakiem, gdy władek na 3,5 ha ornego i 1,5 ha łaki pali beczke z małym hakiem! Z hakiem wychodziło bo nie tylko na tym te ciągniki pracowały ja i pracuje, bo też woziły drzewo i inne rzeczy teraz jestem bardziej zadowolony ja i mój ojciec z Władka który teraz został!

 

 

eeee tam ! mój pali ile wleję !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dosyć gadki o tym złomie czas pogadać o prawdziwym ciągniku T25

Niektórym to chyba coś się w głowie popier... poprzewracało. Apeluję do użytkownikow(fanatyków) władka- zejdźcie na ziemię, puknijcie się w czółko, dalej obdarzajcie go kultem ale nie pier... nie gadajcie głupot. Już chyba wszyscy wiedzą, że władek to traktor nad traktory a 60 to zlom i niech tak zostanie skoro w ten sposób się dowartościowujecie.

Śmiech na sali normalnie.

 

Nie jestm żadnym fanatykiem T25 a to co napisalem to są tyko żarty

Nie podniecam sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dosyć gadki o tym złomie czas pogadać o prawdziwym ciągniku T25

Niektórym to chyba coś się w głowie popier... poprzewracało. Apeluję do użytkownikow(fanatyków) władka- zejdźcie na ziemię, puknijcie się w czółko, dalej obdarzajcie go kultem ale nie pier... nie gadajcie głupot. Już chyba wszyscy wiedzą, że władek to traktor nad traktory a 60 to zlom i niech tak zostanie skoro w ten sposób się dowartościowujecie.

Śmiech na sali normalnie.

 

Nie jestm żadnym fanatykiem T25 a to co napisalem to są tyko żarty

Nie podniecam sie

 

 

EEE ! T -25 górą ! Zostało naukowo udowodnnione w dniu dzisiejszym że C -360 przy nim wysiada !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3,5 ha ornego i 1,5 ha łaki pali beczke z małym hakiem!

A ile ma Twoja beczka l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3,5 ha ornego i 1,5 ha łaki pali beczke z małym hakiem!

A ile ma Twoja beczka l.

 

 

 

jest bez dna !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beczka jak beczka 200 litrów I góra jest Władek, ale pod wzgledem spalania paliwa jak i tym co potrafi zrobić Bo ciąganie bron 5 to chyba norma u każdego we władku Co chłopaki bo ja zawsze ciągam je, nawet na 7 biegu Władkowskim! ale to już sztuka, którą robie by swojch sasiadów posiadaczy c330 wkurzyć i dorównac c360! A cofanie z pługiem na 6 wstecznej tez lubie przy nich robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście nie ma jak to wyścigi na wstecznym z c330 i c360!

kiedyś mialem okazje wracac tyłem z pola c330 bo z tyłu miałem sadzarke do ziemniakow a z przodu przyczepe to myślałem ze mnie szlak trafi tylko nie pytajcie ile jechałem....! Co to za gowno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, cofanie na szóstym biegu z pedałem gazu w podłodze, to dopiero frajda, szczególnie po równiutkim polu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dorównac c360

Oprócz ambicji potrzeba jeszcze paru innych rzeczy. Mniejszym spalaniem wszystkiego nie zalatwisz. I powiem ci to teraz byś się nie męczył: władek sześćdziesiątce nie dorówna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert sprawdz poczte wysłałem ci małe co nieco

 

 

No oczywiście pod tym względem te ciągniki nie mają rownego wsród rówieśnikow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no juz bez przesady z trzydziestką jeszcze mozna sie zmierzyć ale z 60tką juz oczywiście ze nie ma szans bez dwóch zdań..... spokojnie juz nie róbmy władka nie wiadomo czego! Pragne zauważyc ze to dwa razy tyle koni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś mialem okazje wracac tyłem z pola c330 bo z tyłu miałem sadzarke do ziemniakow a z przodu przyczepe

 

No do tego to tylko Władek sam korzystam z tego sposobu czesto bo mam tylko jeden ciagnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie to bardzo czesto zdarza bo tez mam tylko władka! Najczęsciej tak jade siać czy to zboze czy nawóz bo mi sie nie czce jeżdzić kilka razy...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przydałby się szybki wsteczny gdy przecinam przejazd przez kukurydzę... A tak to muszę piłować na wysokich obrotach albo wykręcać z hamulcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mówicie ze władek z jedną dzwignią zmiany biegow jest gorszy od tego z dwiema?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mówicie ze władek z jedną dzwignią zmiany biegow jest gorszy od tego z dwiema?

 

Bo wolniej się zmienia, bo nie ma rewersu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z jedną dzwignia i zawsze myślałem ze nie ma innych ale jakoś nie narzekam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ciąga gruber władkiem, jak tak to na jakim biegu i ile łap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ciąga gruber władkiem, jak tak to na jakim biegu i ile łap

 

 

stary chyba cię pogieło jak to ile łap nie ma takiej opcji może 3 pociągnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ciąga gruber władkiem
A ten swoje... Jeśli ktoś ma zamiar ciągać gruber 60 to nie znaczy, że władek też może. Skończ już to "dorównywanie" sześćdziesiątce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...