Skocz do zawartości
Gość agronom

Wszystko o Massey Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Cieknie mi olej na wałku WOM przy ciągniku MF 3645,może ktoś wie jak wymienić uszczelniacz na wałku?Dodatkowo tylko przy bardzo ciezkiej pracy np.z plugiem,gdy jest mocno rozgrzany olej,dostaje przecieek na sprzeglo od strony skrzyni biegów(cieknie olej przekladniowy nie silnikowy)z góry dziękuje za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje instrukcji obsługi , naprawy , czegokolwiek na temat mf 595 ,nie wiem jakiego oleju użyc do skryzni , mostu , podnośnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje instrukcji obsługi , naprawy , czegokolwiek na temat mf 595 ,nie wiem jakiego oleju użyc do skryzni , mostu , podnośnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje instrukcji obsługi , naprawy , czegokolwiek na temat mf 595 ,nie wiem jakiego oleju użyc do skryzni , mostu , podnośnika

 

Podnośnik ma osobny olej? Jak maż przód bez blokady i sprzęgieł hydraulicznych żadnych to lej Hipol:] A do skrzyni to nie wiem Ale jeżeli tam jest coś bardziej skomplikowanego w oleju zalane (np hamulce lub jakieś sprzęgło) to pewno Agrol:] ale tego 2 nie ejstem pewien;) Ale jeżeli nie ma nic skomplikowanego (most przedni, przednie zwolnice to HIPOL nie zaszkodzi niczemu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to go wykręć;) Powinno się dać;) bo to modułowe o ile pamiętam jest zrobione:)

Tak masz rację tylko że są mi potrzebne te 2 gniazda. W pierwszą sekcję mam podpiętego tura i dlatego potrzebuję tej drugiej. Muszę pomyśleć nad nowym rozdzielaczem. Czy Ktoś wie gdzie mogę dostać taki rozdzielacz i ile może on kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio zakupiłem MF 8140 z roku 99, mam problem ze załączeniem żółwia, jest cały czas zając. Koleś powiedział że trzeba wykonać jakiś mostek i wszystko będzie działać.

Może, ktoś coś więcej podpowie jak usunąć usterkę ? Crying or Very sad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to go wykręć;) Powinno się dać;) bo to modułowe o ile pamiętam jest zrobione:)

Tak masz rację tylko że są mi potrzebne te 2 gniazda. W pierwszą sekcję mam podpiętego tura i dlatego potrzebuję tej drugiej. Muszę pomyśleć nad nowym rozdzielaczem. Czy Ktoś wie gdzie mogę dostać taki rozdzielacz i ile może on kosztować?

 

Weź tura podłącz na przewodach bez rozdzielacza;) Albo go do tego 2 rozdzielacza daj wtedy powinno być ok bo on sobie kierunek przepływu już własnym rozdzielaczem zmienia;) a do tego gdzie maż teraz Tura maszyny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje się może ktoś czy przy MF 3690 montowany jest przepływomierz paliwa od datatronic'a tak jak to ma miejsce w serii 30xx, 31xx i 3655, 3645 na przykład?

Nie mogę znaleźć go w katalogu części...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
orientuje się może ktoś czy przy MF 3690 montowany jest przepływomierz paliwa od datatronic'a tak jak to ma miejsce w serii 30xx, 31xx i 3655, 3645 na przykład?

Nie mogę znaleźć go w katalogu części...

jeżeli ciągnik jest wyposażony w datatronik to jest montowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

potrzebuje dorobic linke do MF 390 97 rok do sprzegla badz kupic nowa za rozsadne pieniadze , moze wie ktos gdzie dobrze dorabiaja linki badz mozna tanio kupic jakies zamienniki badz oryginalne???

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

w moim mf 3095 cęiżko sie skreca na wolnych obrotach, na wyzszych troche lzej co moze byc tego przyczyna???????????

pompe hydrauliczna wymienilem na nowa i specjalnej poprawy nie widac, czy to moze wina orbitrola??czy moze gdzies cos sie ustawia zeby lzej krecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem mianowicie cieknie mi paliwo spod jednego z wtryskiwaczy. Próbowałem zmienić ich kolejność ale to nic nie dało. Są jakieś sposoby na uszczelnienie wtryskiwacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli spod wtryskiwacza i głowicy tam sa miedziane podkładki które powinno sie każdorazowo wymieniać. Ewentualnie przy wyjmowaniu trzeba zwrócić uwage czy stara nie została w środku. Od odpływu tez lepiej wymienic one grosze kosztują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

w moim mf 3095 cęiżko sie skreca na wolnych obrotach, na wyzszych troche lzej co moze byc tego przyczyna???????????

pompe hydrauliczna wymienilem na nowa i specjalnej poprawy nie widac, czy to moze wina orbitrola??czy moze gdzies cos sie ustawia zeby lzej krecic?

U mnie była podobna sytuacja, po wymianie orbitrola wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam problem mianowicie cieknie mi paliwo spod jednego z wtryskiwaczy. Próbowałem zmienić ich kolejność ale to nic nie dało. Są jakieś sposoby na uszczelnienie wtryskiwacza?

 

Może jeszcze cieknąć na złączeniu nakrętki wtryskiwacza i korpusu wtryskiwacza zwłaszcza po wymianie końcówki trzeba wjąć wtryskiwacz z głowicy i mocniej zkręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczysciłes otwory w głowicy może cos tam jest i powstaje nieszczelnośc co do podkładek powinno je się wymieniac każdorazowo po wyjeciu wtrysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś schematy budowy układu hydraulicznego, bloku silnika , i jeszcze jedno czy ktoś mi może wytłumaczyć jakie ustawienia są dla wajch od podnośnika , bo są dwie jakoś one są powiązane i nie za bardzo jeszcze rozumiem jak się nimi obsługiwać, z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...