Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziurka musi być miejsza od fi1mm. Jeśli pompka ręczna chodzi ciężko ijednocześnie słychać jak "gra" przelew to będzie OK! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi lekko pompka jak pompuje i slychac jak sie przelewa silnik ladnie pali to dotkniecia ale nie wchodzi na pelne obroty i moze to byc tej srubki wina ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tydzień temu po wyjechaniu z garażu zgubił obroty ja gaz do dechy i jakoś złapał obroty i chodził potem ok,dzisiaj odpalił na dotyk kilkanaście sekund chodził dobrze wyjazd z garażu i zdechł popompowałem paliwo kilkanaście razy odezwał sie na kila sek i zdechł tak zrobiłem z trzy razy i nic ,filtry czyste ale wymieniłem ,zaworki sprawdziłem wszystko dobrze ,napompowałem gaz do dechy i zakręciłem jak sie zaczął odzywać wyskoczyłem do pompki pompowałem przerywał ale nie zgasł i potem wszedł na obroty i w pole ,ala jakaś przyczyna jest podpowie mnie ktoś co zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek 1990 jeśli ręczna pompka jest dobra i w czasie pompowania nie słychać na filtrach "bzyczenia" tylko przelewanie do zbiornika paliwa, to może być w śrubce przyczyna. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A można jakoś inaczej zrobić ten stop?

Przy (słowo zostało usunięte) hamulca masz dwa przewody z instalacji stopu gdy je złączysz powinien świećić stop.Podłącz do wyłącznika co podał kolega, jest naprostszy i najtańszy.Nie będę Ci przecież podawał sposobu zamontowania tak prostego wyłącznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol piotrek 1990 dziórka przynajmiej mikroskopijna ale musi być przelew do zbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystkiemu była winna śrubka. Pojechałem do kumpla co ma władka wykręciłem ją od niego i wkręciłem do siebie - ciągnik rakieta. Okazało się że u niego ta dziurka jest zatkana. A średnicę miała chyba 0.5mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są następstwa braku dziurki w śróbce przelewowej to niewiem, ale napewno rośnie ciśnienie w pompce paliwowej i w układzie i się szbciej zużywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ile oleju powinno być w napędzie pompy hydraulicznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy do pompki zasilającej da się dokupić same zaworki ze sprężynkami bo to tam chyba siada ??

Cała pompka kosztuje 36,65 w sklepie internetowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drodzy uzytkownicy wladymirkow,nie macie na zbyciu 2 obciaznikow przednich?

za wszelkie informacje z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Do szczęścia brak mi tylko we władku sprzęgła 2-stopniowego lub podwójnego. Czy może ktoś widział taki cud techniki w rusku. Podobnow Żubroniu z pronara, trzycylindrowej odmianie ruska z napendem jest podwójne sprzęgło w takiej samej obudowie jak ma T-25. Może ktoś wie czy można coś w tej sprawie zrobić? Czekam na ewentualne wskazówki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W T-25 sprzęgło dwustopniowe nie ma racji bytu z uwagi na konstrukcję przeniesienia napędu i wałka wom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...