Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

przy pompowaniu pompką ręczną, tworzy się podciśnienie i paliwo idzie tylko do zbiornika a nie idzie na wtryski
czegoś tu nie rozumiem czy sprawdzałeś drożność przewodów, bo często zapycha się ssący na króćcu u góry zbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E zatankuj go do pełna

 

po co ma go tankować do pełna nie tu problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina instalacji paliwowej, podczas dłuższego postoju poprostu stanęła dźwigienka od sterowania sekcją w pompie wtryskowej, odkręć boczną pokrywke w pompie, tą na cztery śrubki i sprawdź, czy jak poruszasz dźwignią gazu, czy ta dźwigienka w pompie co jest zachaczona sprężynką porusza się w pełnym zakresie, jeśli sama nie chce iśc, to rozruszaj ją palcami, możesz psiknąć też WD40. Może też sprężynka się wychaczyła, lub pękła. Nie zapomnij spuścić oleju z pompy, przed zdjęciem pokrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że się w pale nie mieści

W takim razie jaką inną jednostkę zamiast pały proponujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jestem tu pierwszy raz ale mam nadzieje że nie ostatni mam małe pytanko bo planuje remont mojego władka ale nie pamiętam jak mają być ustawione zawory :) i z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak by nie były takie same to bym napisał, że ssące tyle a wydechowe tyle, a tu jest 0,2 na ssących i wydechowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki sorki że zę pytałem dwa razy ale ostatnio jeden koleś wprowadził mnie w błąd i nie byłem pewien jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z niskim ciśnieniem oleju w silniku .Wał korbowy z panewkami jest nowy,pompę też założyłem nową i jak sie rozgrzeje to spada do 1atm na wolnych a do 2 na max obrotach .Dodam ,że te otwory w dyszach filtra odśrodkowego są zagłuszone bo jak odetkam to jest już zupełna tragedia.Poziom oleju jest ,przewody od pompy szczelne ,na kółkach rozrządu luzy w normie ,a pomimo to gdzięś ten olej spier..... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze wyregulować zawór ciśnienia oleju.

Jeśli to nie pomoże to musisz szukać nieszczelności

1 bar na rozgrzanym oleju na wolnych obrotach to takie minimum, ale dopuszczalne, natomiast te dwa bary na rozgrzanym na wysokich obrotach, to trochę mało. Tym bardziej, że zaślepiłeś filtr oleju (czego robić nie wolno) na wiele się to jak widać nie zdało. Posprawdzaj czy są wkręcone wszystkie korki w blok, podmień pompę oleju (nowa nie oznacza zawsze sprawna).

Czy przed wymianą też ciśnienie oleju było takie niskie?

Może zagar zaniża ciśnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dokładnie filtr oleju, czy uszczelka wewnątrz, ta co uszczelnia wirnik jest cała i dobra, bo skoro zatkałeś dysze w filtrze, to gdzieś to ciśnienie musi uciec, a pamiętaj, że zatkane dysze w filtrze odśrodkowym oznaczają całkowity brak filtra oleju, co w przypadku pracy silnika na nowych częściach może doprowadzić do zniszczenia silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dospawywał ktoś z Was lemiesze do pluga tzn przedłuzał??

Ja z resora od Poloneza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami warto zależy od tego w jakim stanie są lemiesze i jaka jest pogoda jak jest mokro i pług ładnie idzie to nie ma sensu ale jak jest sucho to już inna sprawa tak jak mówię wszystko zależy od lemiesza jak szpic starty a całość szeroka to można dospawać ale jak lemiesz już wąski to szkoda korpusu żeby się ścierał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec nie jestes sam A ja tez dospawywałem czubki z starego lemiesza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...