Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdz jeszcze dokładnie filtr powietrza kolego bo to podstawa... a powiedz mi czy robiłeś coś z pompą? bo tak objawić może zły kąt wtrysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pompce zasilającej są takie plastikowe zaworki ze sprężynkami, u mnie kiedyś zaczął się zapowietrzać i gasnąć a wina była jednej sprężynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie regulowałem ani nic nie ruszałem!!! a ten filtr powietrza to trzeba wyczyscic?? jak sie to robi?? kupiłem pompke i wymieniam!!!! moze to cos da!! a jak nie to kupuje pompe i zobaczymy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic nie regulowałem ani nic nie ruszałem!!! a ten filtr powietrza to trzeba wyczyscic?? jak sie to robi?? kupiłem pompke i wymieniam!!!! moze to cos da!! a jak nie to kupuje pompe i zobaczymy!!

Wkłady filtra myjesz normalnie w ON, a te z gąbki poprostu wymieniasz lub wyrzucasz wedle uznania.

Jak to nie pomoże to wykręć pompę i wtryskiwacze i pojedź z nimi do pompiarza. Na stole posprawdza Ci czy pompa daje odpowiednie ciśnienie oraz pod pompę wyreguluje wtryski. Po co masz kupować nową pompę może ta wcale nie jest zepsuta.

A powiedz jak pali ta Twoja maszyna, dobrze?

I od kiedy to się zaczęło dziać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale nie ma pompiarza blisko jest za to sklep i pompa jest do mojego traktora!!! a i wymieniłem pompke zasilajaca i z pompy wylała sie ropa z olejem to dobrze czy zle??? noi pali wysmienice za pierwszym obrotem!!! a to juz z półtora miesiaca tak jezdze!!!! jedzie sie dobrze ale jak ma te wielkie obroty!!!! trzeba pilnowac obrotów zeby nie spadły bo jak spadna to ciagnik zesłabnie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzaj te wkłady filtrujące powietrze!

A czy patrzyłeś w Twoim sklepie ile kosztuje pompa wtryskowa???

Jak nówka to wydatek rzędu ładnych paru setek

Jeśli kupisz i to nie będzie wina pompy...

 

Do pompy oczywiście wlałeś olej???

 

Jak nie sprawdzisz pompy i wtrysków to ciężko będzie dalej coś radzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra kupiłem nową pompe!! w czemarolu kolo tarnowa kosztowała niecałe 700zł!!! tak olej był o takich rzeczach to pamietam!!! jutro załoze i zobacze czy to cos da!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i mam jeszcze dwa problemy!!! z elektryka to takie błachostki niepotrzebne no ale pasuje zeby wszystko chodziło!!! nie??

 

1.klakson w domu działa a w traktorze nie przełacznik sprawny co to moze byc??

2.swiatła STOP niedziałaja przełacznik chodzi sprawdzałemi zarówki sprawne!!!

 

czy to moga byc bezpieczniki???

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra kupiłem nową pompe!! w czemarolu kolo tarnowa kosztowała niecałe 700zł!!! tak olej był o takich rzeczach to pamietam!!! jutro załoze i zobacze czy to cos da!!

Ciekawe co zrobisz jak to nie będzie wina pompy

Przy założeniu nowej pompy pasowało by ustawić kąt wtrysku

 

1.klakson w domu działa a w traktorze nie przełacznik sprawny co to moze byc??

2.swiatła STOP niedziałaja przełacznik chodzi sprawdzałemi zarówki sprawne!!!

 

czy to moga byc bezpieczniki???

Nie wiem czy we Władku te obwody są zabezpieczane bezpiecznikiem

Może ktoś, kto wie jak to jest, odpisze.

Ja mam zupełnie przerobioną instalację i wszystko jest inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nic bede miał zapas!! albo kommu sprzedam!! a ten kat wtrysku to jak sie ustawia?? trzeba miec przyzady??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam instrukcje i tam własnie wychodza ze skrzynki takie obwody co ida do przełacznika switeł stop i klaksonu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kąt wtrysku ustawiasz wg znaku na kole pasowym silnika, jeśli masz instrukcje (piszesz że masz), to wystarczy poszukać i przeczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załozyłem pompe i chodzi jak szalony!! jednak to była wina pompy!!! i jak dobrze chodzi to ni trzeba ustawiac tego katu wtrysku?? dzieki za podpowiedzi!!!!

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydałeś ok 700zł a a to mogła być jakaś drobnostka za którą mogłeś zapłacić ok 100zł czemu tak pochopnie podejmujesz decyzje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pompa która cieknie i robi co chce hula jeszcze. A co najwazniejsze zwieksza sobie dawke paliwa wiec mam moc coraz lepsza. Kurcze tylko pokrecic maksymalne obroty muszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-katalog cześci ciągnika T25A1 (1978r)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie małe pytanko czy ktoś z was noże mi powiedzieć jakim momentem należy dokręcić panewki na wale korbowym główne i korbowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jaki jest moment dokręcania śrub

Ale powiem Ci jedno jak masz dynamometr za 100 pln to daruj sobie, bo te klucze mają taki błąd w stosunku do skali, że się w pale nie mieści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tu pierwszy raz

Mam pewnie problem z moim Władkiem, po wymianie filtrów paliwa i odpowietrzeniu odpalał i chodził dobrze. Po ok. 3 tyg. stania, chcąc go odpalić, niestety nie udało się. Po odkręcaniu przewodu wysokiego ciśnienia, okazało sie że nie daje paliwa na wtrysku. Prosiłbym o pomoc i z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może poprostu nie trzyma Ci paliwa w układzie bo powietrze się gdzieś dostaje i paliwo cofa się do baku i trzeba najpierw podpompować pompką ręczną a potem palić...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...