Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

co do wladimirca to jest bardzo dobry ciagnik(100000000x lepszy od c-330)

Ja mam plug 2 skibowy o szerokosci roboczej 1metr i T-25a daje rady bez niczego

Ciągnik daje rady bez pługa ?? No,no to nieźle...

Dlaczego uważasz, że jest lepszy niż C-330 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do wladimirca to jest bardzo dobry ciagnik(100000000x lepszy od c-330)

Ja mam plug 2 skibowy o szerokosci roboczej 1metr i T-25a daje rady bez niczego

Ciągnik daje rady bez pługa ?? No,no to nieźle...

Dlaczego uważasz, że jest lepszy niż C-330 ??

Proszę, nie rozpoczynajcie kolejnej wojny o wyższości jednego nad drugim!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do wladimirca to jest bardzo dobry ciagnik(100000000x lepszy od c-330)

Ja mam plug 2 skibowy o szerokosci roboczej 1metr i T-25a daje rady bez niczego

Ciągnik daje rady bez pługa ?? No,no to nieźle...

Dlaczego uważasz, że jest lepszy niż C-330 ??

C -360 ma co ciągnąc jak się zapnie 3 x 30 cm ( Unia Grudziądz )

 

 

A zresztą może ktoś pomylił szerokość z długością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do wladimirca to jest bardzo dobry ciagnik(100000000x lepszy od c-330)

Ja mam plug 2 skibowy o szerokosci roboczej 1metr i T-25a daje rady bez niczego

Ciągnik daje rady bez pługa ?? No,no to nieźle...

Dlaczego uważasz, że jest lepszy niż C-330 ??

Proszę, nie rozpoczynajcie kolejnej wojny o wyższości jednego nad drugim!!!!!!

 

 

Tata zima jest długa , chłopaki pewnie już po robotach polowych i muszą mieć zajęcie na długie zimowe wieczory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to ze jak mu zapne plugi 2x50cm to jade w pole i solid oram a co do c-330 to wole sie nie wypowiadac :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to ze jak mu zapne plugi 2x50cm to jade w pole i solid oram a co do c-330 to wole sie nie wypowiadac
Zależy co się rozumie przez słowo " orka" . A może TY pomierzyłeś odkładnicę i stąd te 50 cm ??? Świstak też siedzi i zawija ..... w te sreberka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mierzylem odkladnic tylko dlugosc lemiesza. :x a ty moze chcesz zdjecie jak mierze dlugosc???????? :twisted: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerokość robocza to szerokość robocza, a ta wcale nie zależy od samej długości lemiesza tylko od konstukcji pługa i jego ustawienia. Mam pług 2x35 i przy T-25 naprawdę zabierał 1 metr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długośc lemieszy nie świadczy o szerokości roboczej korpusu, pługa, przecierz lemiesz jest ustawiony po skosie w stosunku do pługa, więc nie mozna mówić, że jeśli lemiesz ma 50 cm i są dwa korpusy to pług jest 2x50, więc skoro dwa korpusy są w pługu i zabierają razem jeden metr, to lemiesze w nim musiałyby byc przynajmniej 65 cm długie, a takich jeszcze nie widziałem Natomiast co do mocy pociągowej T 25, to spokojnie poradzi sobie z dwuskibowym pługiem, na lekkiej ziemi nawet pociągnie 3x35, sprawdzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Długośc lemieszy nie świadczy o szerokości roboczej korpusu, pługa, przecierz lemiesz jest ustawiony po skosie w stosunku do pługa, więc nie mozna mówić, że jeśli lemiesz ma 50 cm i są dwa korpusy to pług jest 2x50, więc skoro dwa korpusy są w pługu i zabierają razem jeden metr, to lemiesze w nim musiałyby byc przynajmniej 65 cm długie, a takich jeszcze nie widziałem Natomiast co do mocy pociągowej T 25, to spokojnie poradzi sobie z dwuskibowym pługiem, na lekkiej ziemi nawet pociągnie 3x35, sprawdzone

 

Popieram Kolege, 1 metr jak wezmie c360 w głebokiej to mozna sie bardzo cieszyc, ale władek to nie ten kaliber.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, na tym forum było już to wałkowane 100 x ale zapytam raz jeszcze ale w nieco zmienionej formie: jak T -25 wypada w porównaniu z C- 330 chodzi mi głównie o spalanie w pracach lekkich, nie interesuje mnie ile pali w pługu, kultywatorze czy przy transporcie ale raczej jaki ma apetyt kiedy pracuje z przetrząsaczo-zgrabiarką czy bronami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój w ciągu dwunastu godzin "purtania" w czasie zbioru ziemniaków kombajnem Bolko, spalił 18 litrów, przy obrotach silnika ok 1500 obr/min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko, na tym forum było już to wałkowane 100 x ale zapytam raz jeszcze ale w nieco zmienionej formie: jak T -25 wypada w porównaniu z C- 330 chodzi mi głównie o spalanie w pracach lekkich, nie interesuje mnie ile pali w pługu, kultywatorze czy przy transporcie ale raczej jaki ma apetyt kiedy pracuje z przetrząsaczo-zgrabiarką czy bronami.
Na pewno pije mniej...... ! C -330 nie jest wcale oszczędny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wogule to C330 nie ma porównania do T25 pod względem przełorzeń szybkości skrzyni biegów nie ma co gadać i to w karzdej pracy jaką by nie

robił .W c330 to tytlko da się na szosowych jeżdzić w polu nie bez powodu

polowe biegi są pod instalacją (C330M to już inna sprawa) a najgorzej w orce 4bieg wolno 5za szybko no i jeszcze do tyłu jak żułw gdy T25 wajcha wstecz czy to 3 czy 5 bieg.Mam te dwa ciągniki i powiem że jazda władkiem to czysta przyjemność i do przodu czy do tyłu.A z spalaniem to normalne,że władek jest oszczędniejszy z powodu pompy rotacyjnej. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko: gdzie sie sprawdza poziom oleju w t25 w pompie paliwowej i czy wogółe tam trzeba go dolewac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest mało, to trzeba dolać, a sprawdza się poprzez korek kontrolny z boku korpusu pompy, bodajże na kluczyk 12, lub 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a najgorzej w orce 4bieg wolno 5za szybko
Mam oba i najmniejszym zmartwieniem w C-330 są biegi w orce, ale w siewniku, bronach, kosiarce już tak. Z polowymi w C-330 nie ma absolutnie żadnego problemu, już dużo gorzej jest we Władimircu gdzie przełączając kolejne biegi trzeba przełączać reduktor, jeśli ktoś nie ma wprawy to pod ciężarem nie przełączy na ostatni bieg.

 

Jak się T-25 da po garach to chla lepiej od trzydziestki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We władku jak sie ma orginalny kolorek to wszystkie rorki od spustu i sprawdzania i wlewania oleju sa pozaznaczane biała farba. A we władku u mnie tak jest, ale ze czesto z pompa mam do czynienia to spust to jest na samym dole w obudowie pod blaszana pokrywka od regulacjie sekcji, a sprawdzenie jest bezposrednio pod tym dekielkiem. A wlewa sie od samej gory zboku przy przy rurkach zasilajacych wtryskiwacze. Kluczyk jest do tych dolnych srubek 12. Tam olej powinien sie znajdowac, ale u mnie jest spuszczany nadmiar ropy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko, na tym forum było już to wałkowane 100 x ale zapytam raz jeszcze ale w nieco zmienionej formie: jak T -25 wypada w porównaniu z C- 330 chodzi mi głównie o spalanie w pracach lekkich, nie interesuje mnie ile pali w pługu, kultywatorze czy przy transporcie ale raczej jaki ma apetyt kiedy pracuje z przetrząsaczo-zgrabiarką czy bronami.
Na pewno pije mniej...... ! C -330 nie jest wcale oszczędny !

A mnie ''upominałeś'', żeby nie porównywać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem c330 wypada gorzej jesli chodzi o uciąg. Ostatnio w orce pługiem 4X2? robiliśmy test. Najpierw trzydziestką: ustalilismy na kółku max głebokość jaką dała rade. Nastepnie władimirec: uciągnął jeszcze pare obrotów kółka do góry......robiliśmy to bez blokady ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...