Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zrobioną mniejszą dzwignię na ramieniu od sprzęgła, ciężej chodzi pe dał ( ciekawe czy ocenzurują ) ale lepiej rozłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam małą prośbe mogłby ktoś udostępnić schematy elektryki we Władku. A najbardziej mi zależy na rozruszniku oraz stacyjce i okablowaniu między tymi dwoma elementami. Z góry dziękuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opex - czy już masz schematy eketryki, jeśli nie to sprawdź na forum elektroda.pl gdyż swego czasu tam umieściłem dwa schematy. Jak będziesz miał problem to podaj adres swojej poczty to Ci wyślę. Dostęp do netu będę miał do jutra godzin porannych a następnie od niedzieli wieczorem. Chyba też jest schemat na drugim forum dotyczącym władimirka - wladimirect25.ok1.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Zeto juz widze na elektrodzie, ale jeszcze chcialbym wiecej bo lubie jak jest duzo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was fani władka ma ktoś z was fajnie przerobionego T 25 .Może macie

jakjeś pomysły, ja mam ful wypas radyjko,reflektory z przodu i z tyłu na dachu

przedni TUZ ,wzmocniną hydraulike.Mój T25 jest z roku 89 ma oryginał kabine,

ale od razu mówie ,że najgorszą wadą tego ciągnnika jest słabo wytrzymały silnik, który najlepiej bym wyrzucił i wstawił inny(już nie długo) np.z ursusa 2812 i wtedy miał by naprawde kopa był by mocniejszy i jeszcze szybszy ma jeden taki wstawiony śilnik od C330 ale ten starszy wolnoobrotowy i chodzi jak 30 to znaczy jak mół ale przynajmniej nie ma żadnych problemów .Ja mam C330 Ale wole jezdzić sobie władkiem ponieważ nic mi nie wieje po twarzy jak w C330 .Więc jest tak że do ruskich silników nie ma wogule części oryginalnych są tylko podruby i podruby i gdzie nie zajze do sklepu to lipa

mówie tak bo wymeiniałem ostatnio góre tłoki,cylindry pierścienie i inne części

wtryski to wysiadły za miesiąc i za 1 rok wszystko do wyrzucenia.Zapiołem kośiarke pojechałem nałąke skośiłem połowe ,a tu nagle czarno przede mną i za mną fakt że władek chodzi u mnie na 10 ha

i naprawde jest zajeb.Pracuje przy około 15 maszynach zapier.w pługu 2 skibowym z wałami i agregacie uprawowym na wałach strunowych podorywke robi 5 skibami fakt.Ale już nie długo i wtedy sobie odpocznie gdy

za niego wiedzie na pole MTZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie po co Tobie przedni TUZ we Władku? A z czesciami bywa róznie, czasami mozna spotkac ruskie gniotsa nie łamiotsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre pytanie wlasciwie jest nipetrzebny bo silnik u władka jest za słaby by uciągnąć maszyne z przodu i jeszcze z tyłu ale czego się nie robi aby władek

był leprzy od innych władków.U mnie w okolicy gdzie by spojrzeć to władek

śmiga sobie po polu (nie muwie że niema innych ciągników) ale lubie

wkurzać somsiadów, któży mają ten ciągnik.A wogule to przydaje się zimą

zapinam pług i odśnieżam sobie i nie musze machać łopatą bo zapinać z tyłu to szkoda gadać . Nowsze pronary

o podobnej mocy jak t25 ale ciut mocniejsze mają podnośnik z przodu i przedni napęd który daje naprawde dużo,mam też zrobine inne narzędzia do niego ale używam tylko jak jest w miare sucho na polu przeważnie do siewu

siewnikiem .Wjerzdzam z pługiem za nim idą wały ugniatają i ruwnają i puzniej

wjerzdzam z agregatem z przodu i ztyłu mam siwnik 2,30m włączam 3 bieg i

rura bo nie zawsze mam czas żeby 10 razy jeżdzić po polu ,a wogule przerubki

naprawy i konstruowanie rużnych maszyn to robie na codzień pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co ty chcesz od silnika ? W temacie części oryginalnych ja akurat nie mam problemu. W Zwoleniu jest wszystko a jeśli nie to zawsze można zadzwonić do Moto-Agro z Białegostoku i podeślą bez problemu fabryczne.Mili ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisz ja jak pracuje czasami c330 i Władkiem to nigdy bym nie powiedział ze Władek ma słabszy silnik. Ja u siebie wywaliłem gabke z filtra i jest według mnie duzo wieksza elastycznosc silnika. Myslałem ze w tym roku wsadze mu turbo by miec pierwszego władka z turbo ale nie wyszło (Zaznaczam ze nie chodzi mi o doładowanie powyzej 0,2 bara, bo nie chce zakładac kutych gratów). Teraz odstawiłem juz to na nastepny rok lub jeszcze pózniej kiedy to bym mu załozył odrazu wieksze kapcie. Ja u siebie tych ciagników w okolicy 10 km nie wylicze nawet na jednej rece bo oprócz mojego to tylko 4 widziałem. Mam nadzieje ze moze do russkich pojade to ciagnik z przódem przywioze. Ale to sa narazie tylko marzenia które pewnie w tym roku nie spełnie. Ale fajnie by było na tuningowisko tuningowanym Władkiem zajechac. Ciekawe czy by mnie wpuscili Bo zaczynam sie tym bawic ostatnio coraz bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic do silnika władka ,bo silniki od ruska są bardzo dobre nawet leprze od C330 pod kilkoma względami szybciej się zbierają w mgnieniu oka no i są chłodzone powietrzem to durzy plus nitrzeba wody zmieniać co chwile jak w 330 jak się prawie gotuje ani chłodnicy wy mieniać co kilka lat bo sie zro biła dziura albo się gnuj zrobił ,a w zime to ja nie mam problemu z odpaleniem na wet nie potrzeba podgrzewać świecą rzarową pali na dotyk aby tylko silnik miał nie za wolne obroty. jak chodzą od

nowości lub po dobrym remoncie u mnie od 1989r pracował prawie bez żadnych probleów wymieniałem z więkrzych części tylko rozrusznik bo sięspalił za 5lat od nowości załorzyłem od c330 i działa

do tej pory no i pompe wtryskową ,no ale to było dawno kiedy były dobre

częsci w sklepachteraz to są tylko śmmieci przynajmniej u mnie . Do c330 poczęsci jade do fabryki i jest git ,ale dobrze muwisz, że w białym stoku są dobre częsci bo zaglądam tam nie raz ,ale wtedy gdy wymieniałem częsci

to nie miałem czasu jeżdzić poczęsci .Pojehałem na pole i zatarły się pierscienie

na pierszym tłoku no i do domu musiałem jechać na jednym garze ale była frajda władek kopcił i policja zatrzymała mnie,no i musiała być szybka naprawa

i na drugi dzień JAZDA napole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja założyłem do T25 więkrze kapcie od C330 i pwiem że są same plusy

mały poślizg opon np.przy orce kiedy na orginalnych rył doły,musiałem zakładać obciążniki na koła, a na tych

szerszych idzie czły czas do pszodu i ani myśli stanąć no i jeszcze jest

szybszy i tył jest podnisiony ,i ani razu się nie zawiesiłem,wcześniej to kilka razy się zawieszałem na wiosne a w tym roku wogule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko skoro mówicie o częściach do władka . Mieszkam niedaleko krakowa moży ktos zna dobry sklep z częściami do władka ale niezbyt daleko krakowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio zmieniałem opony na nówki ale zostałem przy orginalnym rozmiarze 11.2-28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ustawiony ciągnik niskie czy średnie ustawienie zwolnic.Ja mam niskie

wcześnij miałem średnie,ale bratu spodobało się obnirzyć władka zaraz gdy był

nowy i już tak został mi się podoba i tak siedzi się dość wysoko jedynie nisko jest tył ,dlatego zdecydoeałem się na rozmiar 12.4 nówki i teraz to bez poruwnania po prostu 30-tka w orce (siewnej,tym samym pługiem) nie ma szans ze mną gdy wrzuce 3 to zostaje w tyle no jeszcze ciągne za sobą podwwujne wały strunowe pole wygląda jak zorane 4-skibowym z prędkością 15 kmh. Po prostu władek ma lepiej dopasowne biegi i rozłożenie masy także

tył jest dobrze dociążony a `c330 to bez obciąrzników niema poco jechać na pole no i własnie jeszcze te opony dodają mu pawer jedynie myśle że mogą wyśiąść łorzyska.ale jest spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,ostatnio mam taki problem z władkiem ,a dokładnie zapowietrza się

pompa wtryskowa np.gdy silnik nie jest odpalany 2 dni to się sam zapowietrza,

a jeszcze bardziej ,gdy w baku jest z 15l wtedy musze odpowietrzać ,przy 30l nie no i gdzie te bombelki do sekci się dostają sprawdziłem przewody są dobrze mysle ,że to są zaworki w pompce zasilającej paliwo się wrca do baku

hmm jutro sprawdze może miał ktoś z was taki problem

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu miało już taki problem. Na forum Władymirca jest temat "Dolne zasilanie" tam zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój władek zaciąga do 4l w baku i mam standardowe zasilanie może padła Ci pompka zasilająca i nie trzyma paliwa w układzie miałem taki przypadek w swoim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,usterke już naprawiłem ,tak były to zaworki w pompce wymieniłem

myśle że jest dobrze.U mnie Władzio zaciągnie max 2L tolko jak jedzie po równej drodze.Wiem że niektórzy muwią że T25 jest trudno odpowietrzyć

ja nie mam żadnych problemów może się przechylać i chwilowo zaciągać

powietrze troche wtedy przerywa ale gdy zaciągnie to dalej jedzie a jak braknie to nalewam i odpalam.No a tak na marginesie to władzio wczoraj się napracował 10 godz smigał,uff ach się zgrzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem się dowiedzieć w imieniu kolegi czy można kupić do t 25 nowy silnik

uparł się że nie będzie robił remontu tylko chce nowy i właśnie może wiecie gdzie można kupić i za ile.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chciałem się dowiedzieć w imieniu kolegi czy można kupić do t 25 nowy silnik

uparł się że nie będzie robił remontu tylko chce nowy i właśnie może wiecie gdzie można kupić i za ile.pozdrawiam

 

 

 

Silnik pewnie da sie kupic nowy ale cena bedzie ok ponad 5 tys. wiec remont lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam :

 

-katalog cześci ciągnika T25A1,T25A2,T25A3 (1978r)

-opis techniczny i instrukcja eksploatacji T25A,T25A2,T25A3

 

 

jesli ktos potrzebuje, prosze pisac:

 

 

 

Comp4ct@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wladimirca to jest bardzo dobry ciagnik(100000000x lepszy od c-330)

Ja mam plug 2 skibowy o szerokosci roboczej 1metr i T-25a daje rady bez niczego 8) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...