Skocz do zawartości
Żeldrob1

CENA BROJLERA

Rekomendowane odpowiedzi

Ci co się pisali na 3 ubojnie to dziś ich nikt nie chce nawet na sobotni uboj zapisać także cyna będzie nurkować oj będzie na niedziele już 4.9 niektóre 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Właśnie niedawno Gadałem z ubojnią i powiedzieli że na niedzielę płacą 5,3 ja jestem na poniedziałek powiedzieli że może być jeszcze niżej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzasz obecna cenę, mam nadzieję, że nie te przepowiednie za 2 miesiące 😀. Wyjdzie na to, że zakaz wstawien przez ptasia wyjdzie mi na dobre. Miałem wychodzić około 20maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 20 mają to bydzie ale 4 ,5 i kury opór tak do czerwca także lepiej przemyscie lato całą Europa wstawia na maxa plus i ukraina realizuje kontrakty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, wszystko zacznie się czarna wiosną a po niej nastąpi czarne lato.

A UA jakość taka, że w PL takiej nie ma, tylko tyle, że zamokło troche w wagonach wtedy jak stało, bo na szybko transporty robione, stąd coś im tam powychodziło w badaniach, ale tak poza tym to UA nas zmiecie z planszy to jest milion procent pewnosci

https://wiadomosci.wp.pl/czesi-przebadali-ukrainskie-zboze-wyniki-moga-zaskoczyc-6889696573688416a

Edytowane przez Krachmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.04.2023 o 09:58, Żeldrob1 napisał:

Powtórzę to co już napisałem- Wierzyc tym pisowskim warchołom może tylko i.diotą  albo taki sam jak oni złodziej. Ze zbożem i mięsem robią te wałki z premedytacją uważając  rolników zam głup/ków i....poniekąd bardzo słusznie.  Jak pisało się i mówiło o przedsiębiorcach z innych branż , którzy przez decyzje aktualnego rzadu nie dawali, nie dają rady i bankrutują to rolnicy mieli to w du.psku .Dopiero jak ich , personalnie dotyka problem rentowności to jest krzyk. Drobiarzy problem rentowności dotyka już od lat i tylko cwaniaki maja się dobrze. Cwaniaki czyli biznes z polityka wspierani przez ołtarz. Nic się nie zmieni, zboże nie podrożeje , nowego nie będzie gdzie składować, pasza nie stanieje bynajmniej w istotny sposób  , ceny drobiu bedą poniżej kosztów .....chyba , że ten pierd...ony PiS w końcu pogonimy. 

a twoim zdaniem pewnie złodzieje z PO i PSL zdziałali by więcej ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mancipium napisał:

a twoim zdaniem pewnie złodzieje z PO i PSL zdziałali by więcej ?

 

Ty to musisz być poje...bany!!! Nie jestem za PO ani tym bardziej PSL-em bo i jedni , i drudzy mają swoje za uszami. Ale to co ma PiS , to jak kradną i to już otwarcie bez krępacji, jak niszczą demokracje, jak niszczą nasz wizerunek na świecie, jak niszczą to co od 1989 do 2015 roku osiągnęliśmy ....długo by wymieniać ich skurwysy....stwa , malwersacje , stworzenie państwa na wzór mafii , powrót do socjalizmu , wyhodowanie kasty nierobów , k6tórzy uważają iż nie muszą pracować , a państwo czyli MY, podatnicy mamy na nich i ich bachory tyrać  ...Za PO nie było idealnie, ale mogłem mówić o jakiejś stabilizacji . Za PiS w każdej dziedzinie gospodarki widać widmo bankructw. I Ty mi coś (słowo zostało usunięte) o złodziejstwach PO ? W młodości musiałeś szybko biegać bo jak widać rozum cię nie dogonił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zboże jest to samo . Wcześniej przed pandemią mówili oficjalnie , ze co 3 cia ciężarówka jadąca do dehehsa byla z Ukrainy . To byl normalny towar.

Ale no właśnie chodziło o te przemoknięte wagony . Kto za to zapłacił ?

Pan zapłacił , Pani zapłaciła . Wszyscy hodowcy zapłacili za  to.............gie.

 

 

 

Screenshot_20230421-171201~2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, JozekPan napisał:

Ośla łąko, jesteś pewien, że 4.4? Może będzie jednak 4.3? Już jeden nie dawno cenę przepowiadal😆 jak to się skończyło dobrze wiemy. Kur nie do wybicia jak zawsze, tylko że jedne kury zapisane w 3 ubojniach😀

Niby nie do wybicia a już miałem 2 telefony za kurą właśnie od połowy maja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Krachmen napisał:

Mówiłem, wszystko zacznie się czarna wiosną a po niej nastąpi czarne lato.

A UA jakość taka, że w PL takiej nie ma, tylko tyle, że zamokło troche w wagonach wtedy jak stało, bo na szybko transporty robione, stąd coś im tam powychodziło w badaniach, ale tak poza tym to UA nas zmiecie z planszy to jest milion procent pewnosci

https://wiadomosci.wp.pl/czesi-przebadali-ukrainskie-zboze-wyniki-moga-zaskoczyc-6889696573688416a

Medi w swoim żywiole 😀 aż uśmiech się pojawia jak czuje twoja satysfakcję 😀 nie będzie trwała długo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kury na kontraktach w opór ponoć na wolnym nie koniecznie, ubojnie dzwonią ale coraz to niższa cenę proponują. Około 5,25 na niedziele 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UA wypycha nas z Europy bo naobsadzali żywca w kosmos w każdą dziurę żeby pchać ile się da na warunkach bez cła i zadnych ograniczeń, my też naobsadzalismy jak wariaty noi będzie , czarna wiosna i lato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Do kur wychodzę napisał:

Zasaz będą wygnani. 

To nawet nie jest w interesie ani cedrobu ani innych w całej branży w Polsce od a do  z

 

Edytowane przez agroleń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda to że na jutro jedna z ubojni południe polski proponuję 4.8 net a na czwartek mówi że i 4.5 max może być 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie maj zgodnie z prognozą. A jak maj to i lipiec. Wszyscy zobaczyli cenę ktora była przez miesiąc , w sumie nie wiadomo czemu, i naobsadzali jak wariaty plus UA robi na 150% normy żeby wysyłać bez ceł ile się tylko da kurczaka wyhodowanego na zbożu w cenie 1/3 naszego bo to kasa dla nich niemiłosierna i tyle. Także będzie fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważnym obserwatorom działań Komisji Europejskiej pod przewodnictwem Ursuli Gertrud von der Leyen, coraz trudniej zrozumieć jest niefrasobliwość, niekomptencję, beztroskę, opieszałość w kluczowych sektorach polityki gospodarczcej całej wspólnoty. 

oprac. e-mk,ppr.pl na podst. żródło: rmf.fm; apkinform

https://www.ppr.pl/wiadomosci/kazdy-kraj-ue-chce-rozszerzyc-liste-ukrainskich-produktow-do-embarga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutni ku.rwa kretyni. Paru debili z zerową wiedzą z nadania politycznego tworzy prawo do którego muszą stosować się dziesiątki milionów ludzi plus ponosić wszystkie konsekwencje jeśli okaże się błedne. To jest w ch.j chore. Jestem za anarchią czyli wysoce zorganizowanym społeczeństwem bez władzy centralnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej 5.2. Zaczyna się czarny maj o którym mówiłem, wariaty zobaczyły chwilę ceny i obsadziły jak świry. Plus UA która zrobiła to samo żeby wozić póki się da kurczaka wyhodowanego na zbożach u nich po 400zl i koszcie pracownika 1000zl itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACH

I i lipiec to samo. Odbicie w czerwcu i sierpniu. Nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krachmen napisał:

Raczej 5.2. Zaczyna się czarny maj o którym mówiłem, wariaty zobaczyły chwilę ceny i obsadziły jak świry. Plus UA która zrobiła to samo żeby wozić póki się da kurczaka wyhodowanego na zbożach u nich po 400zl i koszcie pracownika 1000zl itd

ale dzisiaj jest 24 kwietnia 😱😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...