Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

spoko ja też nie wymieniałem filtrów dość dłogo ale dla mnie to nie problem ide i kupuje w sklepie. Problem sprawia mi mocowanie lag do skrzyni, mam zerwane gwinty nie wiem co robić gwintowałem ale nic nie pomaga . macie jakieś pomysły . Czekam na propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYSKAKJą BIEGI W WłADIMIRCU T25 co zrobic prosze oporady jakieś linki do stron mogą być zeswkanowane strony z instrukcji lub ksiąrzka do kupn aprosze o odpowiedz

 

/edit - Sob Paź 7 21:43:55

co zrobić wyskakują biegi prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z prawej strony skrzyni masz mechanizm który zapobiega wyskakiwaniu biegów jak wciskasz sprzęgło to się on porusza wystarczy go skręcić trochę i powinno pomóc u mnie pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to trzeba zrobić a będzie ok

 

/edit - Wto Paź 10 23:08:55

Da sie załozyc czujnik poziomu paliwa do tego naszego władzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma ale jak to mozliwe ze twój posiada a mój nie i co działa to ładnie???? Mozna gdzies to kupic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada schemat instalacji elektrycznej do Władezia.? Bardzo mnie interesuje bo nigdzie nie mogę znaleźć. Prosiłbym bardzo@!@@!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie ma ale jak to mozliwe ze twój posiada a mój nie i co działa to ładnie???? Mozna gdzies to kupic???
mój też nie miał ( nawet obrotomierza nie było , a licznik przy silniku ), ale kabel do niego jest , wskaźnik kiedyś kupiłem , ale czujnika to już nie mogłem znaleźć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak jak u mnie: czujnika ani zegara nie było. jak chciałem dokupić to nie mogłem nigdzie czujnika poziomu dostac (ale instalcja jest, tylko podłączyć hehe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działał bardzo dobrze, tylko kiedyś zbiłem szkiełko przy wskaźniku, dostała się do środka woda i przestał działać, kupiłem nowy wskaźnik, ale nie działa i teraz sprawdzam poziom paliwa tą miarką w zbiorniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników: czy często zdarza się wam zablokować skrzynkę biegów we władku?

Mi przytrafiło się drugi raz w ciągu 8 lat, co prawda "rzucenie" na luz w takim wypadku nie jest trudne ani kłopotliwe, ale sytuacja nie powinna miec miejsca!!! Wogóle to da się coś poprawić, aby nie dopuścić do "jazdy" na dwóch biegach równocześnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem takiej sytuacji

a wracając do tego czujnika to czy mozna go gdzies dostac???

i czy miejsca na niego były juz w kazdym zbiorniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w każdym , ale u mnie jest obok wlewu taka okrągla pokrywka przykręcona wkrętami ( to chyba to )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chłopaki takie oto spostrzerzenie!!

 

Czy ktoś z was moze mi wytłumaczyć dlaczego moja maszyna na zimnym nie wchodzi na obroty tylko sie dławi a wystarczy 10min solidnej orki i idzie jak przeciąg pozdro czekam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sprawdzełeś przewody i filtry paliwowe mogło się coś tam dostać . Jeśli to nie to to sprawdź pompę może trzeba by ją dać do ustawienia na maszynie i wtryski też. Jeśli cały układ paliwowy podaje tyle co trzeba paliwa i rozpyla pod odpowiednim ciśnieniem to może przyczyna tkwi w silniku, nie grzebałeś czasem przy kołach rozrządu łatwo go przestawić . Sprawdź też filtr powietrza. Musisz go przejrzeć. Przyczyną może też być pompka ręczna często puszcza lewe powietrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Luki21. Podobne objawy miał mój T25, a na dodatek zanim uruchomiłem to potrafil po chwili zgasnąć i po przepompowaniu ręczną pompką dopiero wchodził nieśmiało na obroty. Objawy te ustąpiły gdy gruntownie uszczelniłem przewody paliwowe na odcinku od zbiornika do pompy paliwa tj. wymieniłem wszystkie podkładki miedziane przy śrubach łączących przewody, wymieniłem też na nowe przewody igielitowe łączące rurki miedziane. Od tej pory nie mam najmniejszego problemu z uruchomieniem maszyny, po kilku dniach postoju uruchamiam silnik nawet bez użycia odprężnika, silnik od razu wchodzi na obroty jak trzeba.

Wcześniej nie pomogło nawet wymienienie zaworków i uszczelki ręcznej pompki

zasilającej.

W naszych T25 działa tzw. system samoczynnego odpowietrzania się układu paliwowego i dlatego jesli układ się zapowietrza to potrzebuje silnik trochę czasu na samoczynne odpowietrzenie układu zasilania. Jeśli chcesz sprawdzić czy układ jest zapowietrzony to przed uruchomieniem maszyny odpowietrz ją za pomocą ręcznej pomki paliwa przy tym odkręć śrubę na filtrze paliwa,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko może i głupie ale ja sie kompletnie nie znam, a więc dotyczy ono gdzie sie znajdują bezpieczniki w ciągniku leda t-25A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde sam nie wiem moze tam gdzie w zwykłym władku pod maska na scianie czołowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno tak samo jak we władku są bezpieczniki.podnies maske i na sciance dzielącej akumulatory od silnika jest taka plsatikowa puszka i tam sa bezpieczniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dodać, że to nie są zwykłe bezpieczniki są trzy i to wielokrotnego użytku ( jak się przepali to tylko drut się przewija ) chyba że cała płytka się wypali .Najlepsze że wszystkie światła są na jednym bezpieczniku, tylko Rusek mógl coś takiego wymyślić, że coś takiego dopuścili do ruchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro już mowa o tych bezpiecznikach to wogóle mozna je jeszcze gdzies kupić bo ja od dawna jezdze juz na watowanych i nie jestem z tego dumny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś, kiedyś próbowałem i nie znalazłem, teraz to nie wiem zakłada sie druta i do przodu ( tylko trzeba dobrać go dobrze ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy moim Władku założyłem sobie kawałek tablicy bezpiecznikowej na zwykłe bezpieczniki, takie jak np. w 360, a tą tabliczke wziąłem od starej instalacji od 360, odciąłem taki kawałek na cztery bezpieczniki, czwarty mam od dodatkowych świateł roboczych z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez kiedys próbowałem ale teraz juz nie zamierzam

ale teraz zamierzam coś dobrać od innego ciągnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć ja mam władka którego mój ojciec w 1987 kupił nowego! jestem z niego zadowolony, nie mam nic lepszego w jego klasie! Zadne c330 nie daje rady w porównaniu do niego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...