Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

"Moze on być przeznaczony do pracy na gospodarstwach do 15 ha i pomocniczo w większych. W podorywce może współpracować z pługiem 5x25 cm (w cięższych warunkach 4x25cm), a w orce głębokiej z pługiem 3x30 cm"

-dotyczy ursusa c-330 i jesyt to cytat z wkipedi (czy jes to prawda )

 

Na wikpedii grasuje jakiś wanda, który ciągle zmienia hasła o władymircu i 330 i tylko bałagan robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś stały kontakt ze sklepami z czesciami do władimirca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O ile mnie oczy nie mylą to tam jest napisane 1260 cm3 pojemnosc silnika wiec ma 18,4 kw

a te 1460cm3 silniki to maja 22,4KW

Co za bzdury!!!!! Przecież silnik włądka ma poj. silnika 2078 cm3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie bzdury, tylko wygląda na to że prawdą jest że we władku były aż trzy rodzaje silników:

-1260 cm ( miałem władka z takim silnikiem, ten typ jaki jest na tej fotce i też miałem w nim rozrusznik 1,7 kW)

-1460 cm(ale ja z takim się nie spotkałem)

-2078 cm (też się z takim nie spotkałem)

 

zadziwiające jest że przy takich różnicach w pojemności te silniki miały podobną moc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kolega widzę zielony z elektrotechniki takim to trzeba łopatologicznie tłumaczyć bo widze ze wiesz ze coś dzwoni tylko nie wiesz w ktorym kościele!

 

Jak masz mase załaczoną na t25 z orginalną instalacja to automatycznie zamykasz obwód przez uzwojenie stajana w wirniku alternatora który jest w ciągłym wzbudzeniau i czeka tylko na to aby ktoś odpalił silnik! Następnie jak masz mase załaączona to swieci ci sie kontrolka od ładowania zostaw tak ciegnik na 24h a nastepnego dnia bedą cie ciągac! bo jakbys popatrzyła na schemat nstalacji to bys zobaczył ze (+) do alternatora dochodz cały czas! wiec gdyby jak to ty mówisz na drodze (+) (-) była tylko niewielka rezystancja przewodu to już ja widze ten dymek albo to co zostale z tego cienkiego przewodu! wiec prosze cie nie pisz głupot jesli nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz....P.S a wiesz co to rezystancja???

 

Łopatologicznie to trzeba tłumaczyć takim opóźnionym w rozwoju jak TY.

Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem

Może zapisz się do przedszkola i zacznij wszystko od nowa

 

Nigdzie nie napisałem, że mam oryginalną instalację

 

Więc jaki masz problem

 

Ja wczesniej zauwazyłem ze Paffa cos wkręca z tym termometrem ze ma

2 masy [czyli 2(-)] tyko jak by tak było to zmienna rezystencja czujnika nie była by juz porzebna bo dostarzczyłbys wskaznikowi nadmierne natężenie i by sie spalił.

 

Następny co ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem

 

Człowieku powtórzę Ci jeszcze raz, żebyś załapał

 

Wskaźnik dostaje +12 ( rozumiesz czy trzeba jaśniej) do jednego słupka

Do drugiego słupka podłączony jest czujnik temperatury

A masa jest na obudowie wskaźnika

 

Pokaż mi mój tekst, gdzie napisałem, że wskaźnik ma dwie masy

 

 

Do paffa

27 lat spedzone z T25 poczawszy od alternatora ktury miał 6 czy 7 przewodów połączonych do regulatora napiecia ktury wygladał wewnatrz jak obecny telewizor z regulacją lato -zima przez alternator wraz a wbudowanym regulatorem az do przerubki na alternator od Poldka wraz z odpowiednim regulatorem ale każdy z układów za 24 godz i tak wpieeeelił wszystki prąd i pozostała tylko linka lub piwko i prostownik a kontrolka to jest po to jak sie właczy masse się zapala uruchomiony silnik gasinie peknie pasek to przy zapaleniu sie informuje ze niema ładownia aku, a głónie to przed przegrzaniem silnika

 

Aż człowiekowi się niedobrze robi jak się czyta takie coś

To chyba najdłuższe zdanie jakie kiedykolwiek widzałem

awe bark poszanowania do ojczystego języka i lenistwo

Spróbuj ten swój bełkot wkleić do Worda i dopiero później wysyłać to między ludzi

To świadczy tylko o Tobie

A jeśli chodzi o Twoje brednie, to ciężko cokolwiek zrozumieć

i nie mogę Ci nic odpisać

 

Nie było mnie dwa dni i miałem trochę zaległości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widzicie więc pisząc o tym na wikipedii nikt by sie nie mógł przyczepić

 

TO jest gówno prawda ! chamskie ale prawdziwe ! Ciągam 2 x 33 cm unia grudziądz na 4 biegu a jak ziemia ilasta lub gliniasta to do 2 lub 3 schodzę , owszem 5 X 25 przy podorywce pociągnie bo w moich stonach tak ciągają , ale normalnie to 3 X 25 cm ! Papier ma to do siebie że wszystko przyjmuje ! Ale mam na tyle oleju w głowie że nie gadam że ciągam kultywator z wałkami 2,7 m zagłębionym na 4 cm ! OwsZem ciagałem kultywator od C -360 na 17cz 19 łap ale c-328 ledwo zipał ! głębokośc około 20cm i cały czas blokada i ręka na dzwigni podnosnika ! 3 X 33 xm to T- 25 pociągnie ale w piaskownicy ! Panowie stuknijcie się w czoło ! A ty Miras szczegolnie ! Bo robisz tu za lokalnego błazna ! Niczym Stańczyk na Wawelu ! Próbujesz pokażąc coś co nie ma logicznego wytłumaczenia ! o ile mnie pamięć nie myli to 30 cm szerokości orki potrzebuje około 15 KM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest czyjaś autorska wypoowiedź. Równie dobrze można napisać, ze w lekkich ziemiach może współpracować z agregatem uprawowo-siewnym czynnym Ale to prawda, że w dogodnych warunkach pociągnie 3 skiby

 

 

 

Ta ! Tylko ile dociążenia na przodzie ktoś powiesił ?

500 KG ?

 

Glebogryzałka 1,6 m zamiata przodem od c-330 ! czuję jaby wspomaganie było ! A jak siewnik dołożyć nawet konny na 15 leji to faktycznie tylko niebo pozostaje oglądać ! Panowie ! ATroszkę zdrowego rozsądku ! CHyba że są jakieś nowe prawa fizyki ! Moze ja zacofany jestem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie bzdury, tylko wygląda na to że prawdą jest że we władku były aż trzy rodzaje silników:

-1260 cm ( miałem władka z takim silnikiem, ten typ jaki jest na tej fotce i też miałem w nim rozrusznik 1,7 kW)

-1460 cm(ale ja z takim się nie spotkałem)

-2078 cm (też się z takim nie spotkałem)

 

zadziwiające jest że przy takich różnicach w pojemności te silniki miały podobną moc

Bo widocznie Masz oczy szeroko zamknięte, skierowane tylko na siebie, ja mam władka, który ma poj 2078 cm3, dla choć troche rozgarniętego człowieka wyliczenie pojemności skokowej silnika nie stanowi problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niczego Władowi nie ujmuję ! Ani c-330 nie dodaję ! Obydwa ciągniki są niezastoiąpone w gospodarstwach małych lub też w dużych jako pomocnicze ! Panowie które święta są ważniejsze ? Bożego narodzenia czy Wielkanocne ? Bo chyba to chcecie udowodnić !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Próbujesz pokażąc coś co nie ma logicznego wytłumaczenia ! o ile mnie pamięć nie myli to 30 cm szerokości orki potrzebuje około 15 KM !

 

Wiesz co Ja tobie powiem " kazdy orze jak może" a ja moge z 3 skibami wiec orze ale nie mowie że bez problemu Przy takiej orce to czuje gdzie bizon jechał a gdzie przyczepa Ale ja nie potrzebuje orki zrobionej na 30cm tylko ok 20 (czasami do 25 pojdzie) bo nie mam czasu na orke z 2 skibami, miałem c360 ale zbyt dużo paliła dlatego teraz mecze władka z tymi maszynami a on sobie daje rade i za to go podziwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO PAFFA!

 

Jedyny moj problem jak narazie ty TY!

Zazwyczj nikogo nie obrazam ale z idiotami trzeba krótko!

Ja opisałem orginalną instalacje od T25 i takiej wersji sie bedziemy trzymać!

Nikt z rodu Kononowiczów jeszcze nie uczestniczył w forum rolniczym więc skąd sie mogłem że własnie z taką osobą mam doczynienia! Jak widze nie tylko ja to zauważyłem ......>dobrze że Cie rozgryżliśmy paffa w samą pore....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małorolny cieszę się, że ktoś w końcu wziął się za ukrócenie tych bredni bo to przechodziło czasami ludzkie pojęcie ale nie możesz wszystkiego kwestionować. Sam orałem ciapkiem 3-skbowcem, malo tego 60 4-skibowcem Oczywiscie wszystko zależy od wielu czynnikow ale nie bulwersuj sie jeżeli tak ktoś napisze. U siebie na 1 klasie, gliniastej ziemi nie moge 40 pociągnać 3-skibowca na 2 i takie opowieści też mnie mierziły. Ale wiem, że czasami można zrobic niewyobrażalne rzeczy dlatego nie podchodzę do wszystkiego sceptycznie. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do paffa

 

Dzieki bo tylko udowodniłes jesteś cięzko .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oto dane techniczne Władka:

http://www.tractordata.com/td/td1417.html

 

takie dane ze strony internetowej to są nie wiele warte. Moc jak zawsze zawyżona bo pewnie według SAE. Ja myślałem że władymirce były robione gdzieś na terenie obecnej Rosji a nie w Mińsku Lepiej sfotografuj swoją tabliczkę znamionową albo instrukcję.

 

Zresztą już mi się rzygać chce od pisania o mocy władka i piszcie sobie co chcecie że nawet i władek ma 50 koni i ciągnie w orce pług 4x35 cm. Już to wszystko mam w d.up.ie. Miałem władka i wiem co ten ciągnik może a czego nie i nikt mnie do tych głupot nie przekona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zresztą już mi się rzygać chce od pisania o mocy władka i piszcie sobie co chcecie że nawet i władek ma 50 koni i ciągnie w orce pług 4x35 cm. Już to wszystko mam w d.up.ie. Miałem władka i wiem co ten ciągnik może a czego nie i nikt mnie do tych głupot nie przekona

100% racja. Wreszcie sensowna wypowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@miccao,

 

prawdę mówiąc myślałem naiwnie że po wstawieniu linków do fotek z instrukcji temat mocy 330 i t25 zostanie zamknięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oto dane techniczne Władka:

http://www.tractordata.com/td/td1417.html

 

takie dane ze strony internetowej to są nie wiele warte. Moc jak zawsze zawyżona bo pewnie według SAE. Ja myślałem że władymirce były robione gdzieś na terenie obecnej Rosji a nie w Mińsku Lepiej sfotografuj swoją tabliczkę znamionową albo instrukcję.

 

Zresztą już mi się rzygać chce od pisania o mocy władka i piszcie sobie co chcecie że nawet i władek ma 50 koni i ciągnie w orce pług 4x35 cm. Już to wszystko mam w d.up.ie. Miałem władka i wiem co ten ciągnik może a czego nie i nikt mnie do tych głupot nie przekona

No a ty dalej swoje, ze moc zawyżona itp, osobiście absolutnie najdalej jestem od poniżania kogokolwiek, czy czegokolwiek, nigdy nigdzie nie powiedziałem ani nie napisałem złego słowa o kimś czy o czymś, mam w tym przypadku na myśli 330 i ich właścicieli. A co do danych Władka, to kilkakrotnie już pisałem dane na ten temat z mojej instrukcji od niego, dawałem link na foto tabliczki znamionowej silnika, aż znowu znalazł sie taki ktoś jak niewierny paweł24 , który kwestionuje wszystko co jest napisane o Władku, nawet dane techniczne ciągników świata opracowane przez amerykańskich specjalistów w tej dziedzinie, no chyba im najmniej zależałoby na fałszowaniu danych władka. Tak więc przyjmijcie do wiadomości, że władek ma silnik o pojemności skokowej 2078 cm3 i moc 30,5 KM, według danych fabrycznych i jeśli sie komuś coś nie podoba z tych faktów, to niech pojedzie do fabryki i tam udowodni, że nie mają racji, a nie obraża użytkowników władka i forum. Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum i mam pytanie do użytkowników T-25 , jak bym kupował władka to czym mam się sugerować w wyborze , powiedzmy że mam na niego do wydania 7 tyś zł , i w jakim stanie można dostać Władimirca za te pieniądze??? Za wszystko z Góry DZIĘKUJE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może na początek jakieś konkretne przykłady, warte zainteresowania;

- po kapitalce, nowe oponki, oryginalna kabinka-

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B1841

-http://www.allegro.pl/item160104957_t25_a_wladimirec.html

 

a pozatym, to koniecznie szukaj władka z dwoma dźwigniami do skrzyni biegów, o wiele lepiej sie pracuje z rewersem, kolejna sprawa, to musi odpalić o własnych siłach, jeśli ktoś zacznie kombinować z prostownikami do rozruchu, to daj sobie spokój, bo aku i rozrusznik na pewno jest do wymiany a kto wie, czy wtryskiwacze i pompa nie będzie również do wymiany, zwróć uwage na układ kierowniczy, czy nie ma luzów na drążkach i w samej kolumnie kierowniczej, układ hydrauliczny - może mieć niewielkie przecieki z rozdzielacza, ale to raczej normalne przy używanym rusku, podchacz jakąś cięższą maszyne i zobacz jak działa podnośnik, cięższa maszyna dla władka to np pług trzyskibowy, który bez najmniejszego problemu powinien podnieść na wolnych obrotach oraz powinien podnieść tył ciągnika podczas wymuszonego opuszczania, oraz siłownik podnośnika nie może być zafajdany olejem, zaczepy- jeśli je ma, to masz problem z głowy bo nie będziesz musiał dorabiać, hamulce- bezpodstawnie muszą być sprawne, jak i cała elektryka, zwróć szczególną uwage na śruby mocujące zwolnice przy pochwach, nie mogą być obluzowaneogólnie ciągnik musi być sprawny, odpalić na dotyk, silnik bez przecieków. Powodzenia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja opisałem orginalną instalacje od T25 i takiej wersji sie bedziemy trzymać!

 

Widzisz, a ja opisałem swoję i stąd to nieporozumienie

 

Jakbyś dał radę przeczytać to co ktoś napisał i jeszcze to zrozumiał, to problemu by nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...