Skocz do zawartości
Gość dronio

Gęsi - reprodukcja i tucz

Rekomendowane odpowiedzi

dobra.

poweim wam tak.Nie mam nic do marka,nic złego na jego temat nie napisałem,nie wiem o co mu chodzi.On cały czas pisze coś bez sensu zamiast napisać o co chodzi.Nie dyskutowałbym z nim gdyby wyjasnił mi dlaczego się mnie czepia.

 

 

romek,to może ty wiesz co źle napisałem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze Marek poczuł sie bardzo urażony jak mu ktos powiedział ze Hodowcy pisze sie przez h a nie przez ch ale skończmy juz z tym głupim tematem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba żartujesz.obrażać się o takie cos.Marek każdy się czasem pomyli w pisowni,sory ze cię to uraziło.Koniec tematu z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jak wasze gesi znosza skubanie i czy dajecie im cos na wzmocnienie a jak tak to co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy skubać, bo wtedy całe stado równo porasta w pióra.

Ja daję wit. B compositum na stres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena na pisklęta na dzisiejsze wstawienia ? U mnie 6.80 netto.

 

Należy skubać, bo wtedy całe stado równo porasta w pióra.

Ja daję wit. B compositum na stres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Należy skubać, bo wtedy całe stado równo porasta w pióra.

Ja daję wit. B compositum na stres.

na stres lepsza jest witamina c, podawana przed i po skubaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gęsiarzy.

 

Potrzebuję skubaczy na przyszły tydzień,jeśli ktoś wiedziałby wolną ekipę,czy to ręcznych czy maszynowych,to prosże dać znać.Bardzo mi na tym zależy.

 

Cholera takie goraczki źle działają na gęsi...Przestają jeść.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz moje jedza bez problemu ,zapodajesz im jakies zielonki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gans, pisałeś coś o Ekodrobie ... jakie mają na dzisiaj warunki (pisklę/ żywiec) ?

 

Lukasz moje jedza bez problemu ,zapodajesz im jakies zielonki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bralem w marcu male to byly po 5,6 brutto a na zywiec mam 6,5 za kg. ale pisklaki mialem szais taki ze przedstawiciel dostal opierd..ol powiedzialem mu ze koniec wspolpracy to prosil mnie zebym nie rezygnowal . tutaj przykladu nioe brac ale takim sposobem wyczulem ze stare pokolenie odchodzi a nie ma nowych maja 80 chodowcow a nabrali kredytow na modernizacje od zaje........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekodrob daje 6,5 za żywiec (brutto/netto?) ? W kwietniu mówili o cenie 6,20 netto. Pisklę teraz 6,80 brutto.

 

ja bralem w marcu male to byly po 5,6 brutto a na zywiec mam 6,5 za kg. ale pisklaki mialem szais taki ze przedstawiciel dostal opierd..ol powiedzialem mu ze koniec wspolpracy to prosil mnie zebym nie rezygnowal . tutaj przykladu nioe brac ale takim sposobem wyczulem ze stare pokolenie odchodzi a nie ma nowych maja 80 chodowcow a nabrali kredytow na modernizacje od zaje........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz111 o tych skubaczy to wcale nie jest tak łatwo ja zamawiałem ich jak tylko wstwiłem pisklęta a i tak maja mnie cięzko wstwic w jakis wolny termin wiec nie moge ci pomóc i nie mam namiarów na inne ekipy które sie tym zajmują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja ostatnio tez jedynie czytam i nie mam czasu na pisanie, choć chętnie bym to zrobił.....

u nas też gorączki dają się we znaki....gesi nie chcą jeść, chowają się do cienia.

Bardzo wczesnie rano je wypuszczam na łąkę bo w południe nie idzie wytrzymać. Moje mają dopiero 7 tygodni - a gdzie tu jeszcze do końca....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem nowym chodowcą mam poidla z ceownika ze spłuczką i mam problem z dozowaniem witamin jak wy to robicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !!! gans sie klania branza mam pytanie czy wy nawet w tym sezonie walicie zboze na maksa ???????? tylkonie myslec ze gansowi sie gesi chowaja na samej trawie -podjalem ryzyko bo kiedy je podejme jaknie teraz chetnie pomoge kolegom ale mowie musimy sie jednoczyc u mnie ostatnio mnostwo przerdstawicieli firm paszowych to nachalna branza lukasz zamontuj najlepiej dozownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy cos tu nudno sie robi na tym waszym forum. moze jakas mala sprzeczka??? Kto chętny??? komu sie nudzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do pasz - wytwórnia pasz w Zamościu - pierwsza pasza 880 netto, druga 800 netto

 

witam !!! gans sie klania branza mam pytanie czy wy nawet w tym sezonie walicie zboze na maksa ???????? tylkonie myslec ze gansowi sie gesi chowaja na samej trawie -podjalem ryzyko bo kiedy je podejme jaknie teraz chetnie pomoge kolegom ale mowie musimy sie jednoczyc u mnie ostatnio mnostwo przerdstawicieli firm paszowych to nachalna branza lukasz zamontuj najlepiej dozownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toma tolek a cos ci nie pasi wchodzisz miedzy nas gesiarzy to zaraz bedziesz mial pojechane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy na stres dobra jest witamina A+Z ja podaję ją dwa dni przed skubaniem i po, gęsi są spokojne i nie płoszą się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja tez jesten hodowcą... tylko że nie gesi ale hoduje kurczaki... ktos chce sie czegoś dowiedzieć???? chetnie pomoge!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...