Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie spokuj przeciż to jest niska szkodliwość społeczna czynu. No chyba że dalej sprzeda ten towar. Weź jedno opakowanie umieszaj w plecakowym odpwiednią proporcję i spróbuj co wyjdzie. Ile możesz stracić ale ile zyskać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz tak jak Ja kupić na allegro Glean po okazyjnej cenie a potem się okaże że jest to Roundap ten w proszku chyba Max czy jak mu tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz tak jak Ja kupić na allegro Glean po okazyjnej cenie a potem się okaże że jest to Roundap ten w proszku chyba Max czy jak mu tam.

on był z@jebisty

tylko co pokropiłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.no tak poczytałem i dałem se z tą myślą spokój,chyba za dużo mam do stracenia a za mało aby zyskać,ale dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam takie pytanie jakim środkiem zwalczyć teraz miotłe w pszenicy, pryskałem Huzarem 3 tygodnie temu i widzę że niebardzo ją wzieło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Atlantis, w ub roku był w proszku dawałem 0,2 + klej (w zestawie)

W tym roku jest już w płynie, stosowanie jak niżej.

-Atlantis 12 OD, produkowany w innowacyjnej technologii formulacyjnej ODesi®. Atlantis OD w postaci płynnej ma właściwości, które w prosty sposób wpływają na zwiększenie efektywności działania substancji czynnej i zapewniają wysoki stopień wygody stosowania produktu, bez potrzeby dodatku zewnętrznego adjuwanta. Nowy produkt różni się od swojego poprzednika także koncentracją substancji aktywnych zawartych w 1l. preparatu, dlatego też dawka herbicydu Atlantis OD wynosi od 0,45-0,6 l/ha przy zwalczaniu miotły zbożowej do 0,9 -1,2 l/ha przy zwalczaniu wyczyńca polnego, owsa głuchego i stokłosy żytniej-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo puma

Cholernie droga, ja daję tylko jak w czerwcu wyskoczy wyczyniec ew. w jęczmieniu i trawie nasiennej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo puma

Cholernie droga, ja daję tylko jak w czerwcu wyskoczy wyczyniec ew. w jęczmieniu i trawie nasiennej

Gdzieś pisałem że kilkanaście lat temu pryskałem jednemu to pszenica była po pas a była to puma SUPER i UNIWERSAL{takie miał} na jego odpowiedzialność chyba 1,5 l/ha załatwiło miotłę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czym najlepiej zwalczyć Chabra w pszenicy ??? Pszenica dawno ma już 2 kolanko a w ciągu 5 dni tak się rozrósł chaber że mam go od cholery :/ Poradźcie co zastosować, mam Isoguard ale on do końca krzewienia tylko. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie leje i leje a ccc na półce stoi od grzyba nie dane a co chodzi o antywylegacz to czy podziała jak pszenica duża??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meknam najlepsze na chabra lintur i mocarz tylko jaka faza zboża.jak powyżej drugiego kolanka to tylko granstar też poradzi .może byc też mustang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poleciałem pszenicę RSM 32 w fazie pierwszego kolanka ok 2cm nad ziemią wysokość pszenicy ok 30-35cm. Dziś zobaczyłem że niektóre listki przypaliło zrobiły się brązowe czubki. Jak myślicie może spalić fest? Dałem 90-100l na ha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki troche duża ta pszenica jak na pierwsze kolanko .nic jej nie będzie .sam będe dawał ze 100 litr moja ma drugie kolanko tylko niema kiedy wjechać,najlepiej jest jak wiatr wieje mocniejszy krople szybciej zlecą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
luki troche duża ta pszenica jak na pierwsze kolanko .nic jej nie będzie .sam będe dawał ze 100 litr moja ma drugie kolanko tylko niema kiedy wjechać,najlepiej jest jak wiatr wieje mocniejszy krople szybciej zlecą

 

No tam już drugie wyłazi z ziemi więc w sumie powinienem napisać że drugie kolanko. Wiatr wiał ostro i zbożem miotało ale wiesz jak to jest leci pięć strumieni i gdzieś trafi między rzędy a gdzieś na liść. Teraz z polu wilgotno to powinna sobie szybko poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuję pilnej odpowiedzi czy na polu które odłoguję i biorę z tego pola jpo i upo bo mi się należy mogę zasiać gorczycę na przyoranie czy też nic nie można robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPO nie przysługuje do odłogowanego gruntu, aby uzyskać UPO do ugoru należy wprowadzić do końca sierpnia zielony nawóz do gleby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZYLI JEŚLI CHCĘ ODŁOGOWAĆ MUSZĘ OBOWIĄZKOWO PRZYORAĆ COŚ DO KOŃCA SIERPNIA CZY TAK? A NA MAPCE WPISUJĘ FORMUŁKĘ ,,ZIEMIA ODŁOGOWANA '' CZY COŚ INNEGO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest u was, bo u mnie to pszenica rośnie jak oszalała dostała 185 kg saletry na starcie a na drugą 200 kg moczniku pryskana na mączniaka choć przy takiej pogodzie nie wiem czy coś to dało. Na wyleganie dostała 1,7 ccc. I tu się rodzi pytanie czy ją jeszcze skracać jeśli tak to co byście polecili. teraz wygląda po tym ccc jak by kto wie ile dostała azotu. za jakie kolwiek info dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak jest u was, bo u mnie to pszenica rośnie jak oszalała dostała 185 kg saletry na starcie a na drugą 200 kg

 

Dziwisz się że rośnie jak oszalała bo ja nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawaliście kiedyś jakiś ETEFON na pszenicę bo mam stary dwuletni {agrotefon} i myślę sobie żeby go dać , kiedy najlepiej drugie kolanko a i ile mam modus ale to się nie zmarnuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...