Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ursus C-360

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak podnosi ladnie ale jak juy troche popracuje to niechce podnies jak mu pomoge to podniesie i trzyma!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mu pomożesz??? bierzesz pług na plecy? a tak na poważnie, to musiałbyś zmierzyć ciśnienie jaki podaje pompa, aby wykluczyć ewentualnie niewydolność pompy, wtedy możesz dalej szukać przyczyny niedomagania, a zaworek siłownika jest przy rurce, która doprowadza olej do siłownika podnośnika, tuż przy wejściu rurki do cylindra, to taka dłuższa śruba, a raczej łeb śruby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy używał może ktoś C-360 3p do pracy w prasie rolującej? Jeżeli tak to jakiej firmy była ta prasa? Zwykłym C-360 to u nas prasują rolującymi,a jeden to nawet Zetorem 5011, ato ma niecałe 50KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy używał może ktoś C-360 3p do pracy w prasie rolującej? Jeżeli tak to jakiej firmy była ta prasa? Zwykłym C-360 to u nas prasują rolującymi,a jeden to nawet Zetorem 5011, ato ma niecałe 50KM.

Ja gdzieś na AgroFoto widziałem zdjęcie 3p pracującego z belarką sipmy. Koleś podawał, że ciągnik nie miał z nią większych problemów,ale moim zdaniem na dłuższą metę to szkoda ciągnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś patent na uszczelnienie odstojnika??MNie już szlag trafia z nim-ciągle cieknie i cieknie... Uszczelkę już wymieniłem-3 raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś jakiś patent na uszczelnienie odstojnika??MNie już szlag trafia z nim-ciągle cieknie i cieknie... Uszczelkę już wymieniłem-3 raz.

Wymień sam odstojnik, jeśli masz plastykowy, to są w nim mikropęknięcia, którymi ropa sobie wycieka, najlepszy jest szklany od Zetora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No odstojnik to mam już 2,skoro mówisz,że od Zetora lepszy-szklany,to go kupię.A on jest od 7211 czy innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupowałem nowa pompke zasilajaca do C360 to był szklany ostojnik moze mozna go osobno kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem wszystkie 80 stron ale nic nie znalazłem,

Jaki jest dopuszczalny spadek ciśnienia oleju na wolnych obrotach np. przy 600obr/min i czy może mieć na to wpływ przepracowany olej czy olej kiepskiej jakości piszczcie i waszych doświadczeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamic360 - przewaznie jesli nie ma cisnienia to juz jakosc oleju nie ma duzego wplywu-wymiana oleju raczej nie skutkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - rozebralem c360 3p/uszczelka glowicy/ i widze ze sruby nie maja podkladek i niektore otwoty pod lbem sruby maja oberwane brzegi tworzac stozek. Powiedzcie czy powinny byc podkladki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie - rozebralem c360 3p/uszczelka glowicy/ i widze ze sruby nie maja podkladek i niektore otwoty pod lbem sruby maja oberwane brzegi tworzac stozek. Powiedzcie czy powinny byc podkladki.

powinny byc podkładki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 4 godzinach orki (1ha poszedł) na dobrze już rozgrzanym oleju zaobserwowałem,żę ledwo co pług podnosi No cholera bierze.Olej wymieniony jak sie za długo nie pracuje to w miarę podnosi a na rozgrzanym ledwo ledwo,więc tu zadaje pytanie-czego to wina,pompy,czy tłoczyska??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś po 4 godzinach orki (1ha poszedł) na dobrze już rozgrzanym oleju zaobserwowałem,żę ledwo co pług podnosi No cholera bierze.Olej wymieniony jak sie za długo nie pracuje to w miarę podnosi a na rozgrzanym ledwo ledwo,więc tu zadaje pytanie-czego to wina,pompy,czy tłoczyska??

 

JA stawiam na pompe.

 

osa21 dzieki za podpowiedz-tez mi sie tak wydawalo ze powinny byc a wszyscy mowia w sklepach ze nie ma tam podkladek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podnieś pług do góry i jeżeli bedzie opadał to wina tłoczyska albo podnieś do góry i zgaś ciągnik jeżeli opadnie to wina tłoczyska a jeżeli bedzie sie trzymało w górze to wina pompy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie - rozebralem c360 3p/uszczelka glowicy/ i widze ze sruby nie maja podkladek i niektore otwoty pod lbem sruby maja oberwane brzegi tworzac stozek. Powiedzcie czy powinny byc podkladki.

 

 

 

ja rozbierałem perkinsa to niebyło tam podkladek !!! moga ci sie te sruby teraz rozkrecać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

JA stawiam na pompe.

Dodatkowo postawie jeszcze na kiepski olej.

 

A ja nie postawie,bo dopiero co wymieniony na Hipol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerabiał kto s z was orke c 360 pługiem obrotowym obracanym hydraulicznie? jak hydraulika wytrzymuje i czy rozdzielacz obwodu zewnętrznego jest przystosowany do przcy z takim pługiem.prosze o odpowiedź..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...