Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie ogłaszam zawieszenie broni . W końcu jest to temat o T-25, gdzie użytkownicy opisują swoje problemy itp, a nie ciągłe porównania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok znaczy się od tej pory usuwam wszystkie posty w których bedzie zamieszczone porównanie T do C!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok znaczy się od tej pory usuwam wszystkie posty w których bedzie zamieszczone porównanie T do C!!
eeeee ! Zima była by dla nas wszystkich zbyt nudna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok znaczy się od tej pory usuwam wszystkie posty w których bedzie zamieszczone porównanie T do C!!
eeeee ! Zima była by dla nas wszystkich zbyt nudna

 

 

Popieram przedmówce, bo ten temat by stracił na popularnosci i ilosci postów

 

P.S. Teraz zeby nie było to Władimirec to mała Białoruska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak na serio. Jeśli już to jest oddzielny temat do porównań, ale po co mamy sobie psuć nerwy, tak samo jak czytając komentarzy na portalach internetowych gdy jest coś wspomniane o rolnikach .

Te porównanie praktycznie nigdy nie będzie obiektywne, bo malo kto ma oba te ciągniki ( najwyżej kserkses i pawel24 ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra piszcie co uważacie ja poprostu raz po raz to zkontroluje (żeby sytułacja nie zrobilasię za ciepła)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te porównanie praktycznie nigdy nie będzie obiektywne, bo malo kto ma oba te ciągniki ( najwyżej kserkses i pawel24 ).

 

Mała poprawka: ja teraz nie mam obu tych ciągników. Ja miałem oba ciągniki jednocześnie przez kilka lat

 

A co do porównań to na agrofoto ktoś w komentarzu pod zdjęciem napisał że t25 z rotacyjną ma prędkość koszenią tą samą a czasem wyższą niż 5211. Ciekaw jestem jak to możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dobrej trawie bieg nr III i to wszystko w takim ciągniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te porównanie praktycznie nigdy nie będzie obiektywne, bo malo kto ma oba te ciągniki ( najwyżej kserkses i pawel24 ).

 

Mała poprawka: ja teraz nie mam obu tych ciągników. Ja miałem oba ciągniki jednocześnie przez kilka lat

 

A co do porównań to na agrofoto ktoś w komentarzu pod zdjęciem napisał że t25 z rotacyjną ma prędkość koszenią tą samą a czasem wyższą niż 5211. Ciekaw jestem jak to możliwe

Wiem, że nie masz. Miaem na mysli, to ze miałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!!

moj wujo ma władimirca t-25a jest to jedyny ciagnik na 12h ziemi

wujo zajmuje sie hodowla swin ciagnik swietnie daje rade z roznym maszynami

jest juz po paru remontach poniewaz wujo oraaz ja (poniewaz pomagam wujowi w wakacje) nie szanujemy ciagnika nie piescimy tylko uzytkujemy go w sposob drastyczny ale mimo to ciagnik sprawuje sie swietnie od nowosci byl obciazony ciezka praca na poczatku wozil ziemie na budowe domu i pod gorke to tak mial dawane w palnik ze zywy ogien szedl z wydechu ale coz teraz 12h upraw jest ok ciagnik jest dobry i polecam go rolnikom ktorzy maja gospodarstwa nie wieksze niz 20h tylko z prasa jest problem bo jakos nie pasuje trzeba walek dluzszy niz do zetora ale tak to wszystko jest spoko

pozdrawiam czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciagnik jest dobry i polecam go rolnikom ktorzy maja gospodarstwa nie wieksze niz 20h

W ile dni T25 zaorze te 20 ha? Nie znudzi się po tygodniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciagnik jest dobry i polecam go rolnikom ktorzy maja gospodarstwa nie wieksze niz 20h

W ile dni T25 zaorze te 20 ha? Nie znudzi się po tygodniu?

Akurat potrzeba tydzień czasu ..... trafiłeś bezbłędnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20h w tydzien uwazam ze "ruski" dal by rade (przynajmniej mojego wuja) ale 20h to moze za duzo ale przeciez nikt chyba przy 20h nie ma 1 ciagnika bo to troszki przy duzo jak na jedna maszyne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo trwa zaoranie 1ha pługiem 2-skibowym(władkiem oczywiście)? Nie chodzi mi o bicie rekordu tylko normalną orkę wliczając uwrocia i zabawę z poprzeczniakami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak normalnie to niewiem bo orka u mojego wuja to sposob kto pierwszy ten lepszy tak wiec jest to robione niedokladnie ale i tak plony sa dobre

ale przeciez nie bedziemy sie klocic o to ile bedziemy orac 20h władimirem przeciez nie do tego jest ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie bedziemy sie klocic o to ile bedziemy orac 20h władimirem

To oczywiste, pytam jedynie (z czystej ciekawości) jak dlugo trwa zaoranie 1ha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj brat (młodszy) doszedl do rekordu chyba i 1ha w 4,5 godziny orał bo orał na dwójce. Ja na trojce orze srednio 3,5 godziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam orałem hektar w 2 godziny. Pług 2-skibowy 2x35 zabierał 1 metr, bo płozy były zdarte, silnik podkręcony, szedł jak parowóz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 40 mam zaplombowaną po regeneracji w 93 roku i się nie dotykałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...