Skocz do zawartości
Żeldrob1

CENA BROJLERA

Rekomendowane odpowiedzi

Na przyszły i kolejny tydzień szukają kury, bo są braki także spektakularnych spadków nie powinno być 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzasz ciągle o tych ilościach kur i wstawień, które rzekomo teraz wychodzą a z jaką ubojnia bym nie gadał to wszystkim kury brakuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie z poszukiwaniem kury. Potem Wlkp wychodzi z ograniczeń w ptasiej i chyba jajka z  Lidla będą lęgnąć takie sią zamówienia na wylęgarniach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medox kurla, dej spokój już 😆 żadnego krachu nie będzie, wiem że bardzo byś chciał ale niestety będziesz musiał jeszcze trochę poczekać. Wiadomo, że korekta w dół już jest faktem ale to było jasne dla każdego. Żywiec wieprzowy waga żywa 8.5, wbc dochodzi do 11. Wracamy z kurczakiem jako najtańszym mięsem.

Edytowane przez JozekPan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptasia grypa w Argentynie i Urugwaju. Coraz szerzej w Ameryce południowej.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Pszenica na #CBOT najniżej od września 2021

-Pszenica na #MATIF najniżej od wybuchu wojny

Cisnąć na obniżki pasz bo są solidne argumenty 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny surowców niższe niż przed wojną... Aż sprawdziłem o ile taniej kupowałem pasze w styczniu 2022r. 480zl netto taniej przy podobnych cenach za surowce. SZOK!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pol roku nie hodowac sami beda prosic ale przez bezmózgi paszarnie maja zniwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Hodowca.100 napisał:

Ceny surowców niższe niż przed wojną... Aż sprawdziłem o ile taniej kupowałem pasze w styczniu 2022r. 480zl netto taniej przy podobnych cenach za surowce. SZOK!!! 

A usprawiedliwieniem tej różnicy jest koszt prądu, potrzebny do jej wytworzenia oraz marża na ryzyko (jak w prądzie, gazie i ropie)  istny Orlen 2  i Obajtkowe dymanie narodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co są w Enefit , sprawdźcie rachunki w oparciu o stan licznika . Enefit ma robota ktory wysyla szacunkowe faktury , i wychodzą absurdy. Oczywiscie na korzyść Enefit. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lysonzi1 napisał:

Nie można otworzyć. Co to?

Faktura za energię elektryczną miesiąc styczeń , dwa obiekty ....7400 KWh do zapłacenia 24080 polskich złotych . średnia cena za KWh - 3240 złotych - wzrost z 460 złotych ....i to pomimo umowy z innym sprzedawcą na własnie 460 złotych . Długo pisać , ale bez sądu się nie obejdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie załatwili od Ciebie nieoprocentowany kredyt na dłuższy czas, aż pisiorski Sąd uzna Twoją rację. Masakra. A ja się kilka dni temu w.ku.rwia.łem, że mi z 334 skoczyło od nowego roku na 716 plus oczywiście przesył o którym wielu zapomina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Radas napisał:

Tak sobie załatwili od Ciebie nieoprocentowany kredyt na dłuższy czas, aż pisiorski Sąd uzna Twoją rację. Masakra. A ja się kilka dni temu w.ku.rwia.łem, że mi z 334 skoczyło od nowego roku na 716 plus oczywiście przesył o którym wielu zapomina.

spoko ...przeżyję , ale skurw....łom nie odpuszczę. Przesył dzisiaj jest droższy finalnie o jakieś 50% .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Żeldrob1 napisał:

Faktura za energię elektryczną miesiąc styczeń , dwa obiekty ....7400 KWh do zapłacenia 24080 polskich złotych . średnia cena za KWh - 3240 złotych - wzrost z 460 złotych ....i to pomimo umowy z innym sprzedawcą na własnie 460 złotych . Długo pisać , ale bez sądu się nie obejdzie...

A jakiej wielkości jest jeden obiekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mistrz napisał:

A jakiej wielkości jest jeden obiekt?

a jakie to ma znaczenie ? masz konkretną ilośc KWh i cenę 3240 za 1 KWh......czyli wzrost ceny o 700% !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak pytam chciałem sobie z grubsza przekalkulować bo ja płacę na rzut za obiekt 1100m 12000zł ale na dwa miesiące, wzrosło mi o ponad 300% 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Mistrz napisał:

A tak pytam chciałem sobie z grubsza przekalkulować bo ja płacę na rzut za obiekt 1100m 12000zł ale na dwa miesiące, wzrosło mi o ponad 300% 

specjalnie nie podaję ani kwadratury , ani kubatury obiektów bo zaraz zacznie się festiwal jęków , że dużo zużywam , mam pewnie stare wentylatory , żarówki po 100W .....nie  chodzi o ilość zużytej energii tylko o jej cenę !!! No , ale miliardy zysków SSP przecież z kosmosu się nie wzięły . Wojna to był tylko pretekst żeby polskie społeczeństwo (słowo zostało usunięte).,.,..ać z kasy.  A bezmózgowcy to łyknęli .....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Żeldrob1 napisał:

specjalnie nie podaję ani kwadratury , ani kubatury obiektów bo zaraz zacznie się festiwal jęków , że dużo zużywam , mam pewnie stare wentylatory , żarówki po 100W .....nie  chodzi o ilość zużytej energii tylko o jej cenę !!! No , ale miliardy zysków SSP przecież z kosmosu się nie wzięły . Wojna to był tylko pretekst żeby polskie społeczeństwo (słowo zostało usunięte).,.,..ać z kasy.  A bezmózgowcy to łyknęli .....

 

A szef kokoko ile placi za energię i gaz w inkubatornii? 

Wszędzie zalozyl panele? A skąd mial gotówkę ? 

 

 

 

 

Edytowane przez agroleń.
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, agroleń. napisał:

A szef kokoko ile placi za energię i gaz w inkubatornii? 

Wszędzie zalozyl panele? A skąd mial gotówkę ? 

 

 

 

 

JPRD😱😡co to za wpis? kołtuństwo i dulszczyzna😡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, agroleń. napisał:

A szef kokoko ile placi za energię i gaz w inkubatornii? 

Wszędzie zalozyl panele? A skąd mial gotówkę ? 

 

 

 

 

Nic bo ma panele fotowoltaiczne i przemysłowe pompy ciepła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, agroleń. napisał:

A szef kokoko ile placi za energię i gaz w inkubatornii? 

Wszędzie zalozyl panele? A skąd mial gotówkę ? 

 

 

 

 

A gotówkę to ma bo pewnie sprzedał kilka hektarów ziemi którą wcześniej wykupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...