Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

no takiego właśnie mi trzeba. Bedę pisał tutaj bo coś mi ta strona dobrze nie działa. Za ile byśgo sprzedał? To nie używany jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony był dawniej na zapas i tak leży do tej pory ,myślę że 8dych z przesyłką ,co Ty na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że cena troche z kosmosu. Jak na władka to za duża i już za jakieś 180 zł jest alternator z regulatorem. No i nie ma pewności że będzie działać także myśle że 5 dych jestem w stanie max wycisnąć. Ciekawe ile nowy w sklepie może kosztować wątpie że aż tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jak będzie chwila czasu to go podłcze i sprawdzę dla pewności ,może go puszcze za te pięć dych , w końcu trzeba sobie pomagać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam problem z moim ruskim a mianowicie nie chce zapalić gdy jest zimny gdy jest ciepły to plai od razu, znajomy powiedział mi że do regeneracji jest pompa wtryskowa. I w związku z tym czy dać do regeneracji starą czy kupić nową,jak kupię nową czy trzeba ją jeszcze ustawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Panowie mam problem z moim ruskim a mianowicie nie chce zapalić gdy jest zimny gdy jest ciepły to plai od razu, znajomy powiedział mi że do regeneracji jest pompa wtryskowa. I w związku z tym czy dać do regeneracji starą czy kupić nową,jak kupię nową czy trzeba ją jeszcze ustawiać.

 

Ale kreci rozrusznik szybko i nie moze zaskoczyc czy wolno kręci .??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozrusznik jest nowy wysokoobrotowy, więc kręci bardzo dobrze

 

to musisz zawiezc pompe do pompiarza to Ci sprawdzi cisnienie jakie podaje. Nie musi to być od razu pompa. Wez jeszcze wykreć wtryski i zawiez je razem z pompa i sprawdz jeszcze zawory ?/ Ja nie jestem przekonany dokonca do tej pompy bo dlaczego jak jest ciepły to pali . A siłe ma ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Panowie mam problem z moim ruskim a mianowicie nie chce zapalić gdy jest zimny gdy jest ciepły to plai od razu, znajomy powiedział mi że do regeneracji jest pompa wtryskowa. I w związku z tym czy dać do regeneracji starą czy kupić nową,jak kupię nową czy trzeba ją jeszcze ustawiać.

Przed zapaleniem podpompuj ręczną pompką,aż usłyszysz cieknące paliwo do zbiornika i dopiero, wtedy spróbuj zapalić. Przyczyną bowiem może być cofające się paliwo do zbiornika przez zawór w pompce.Jeżeli nie pomoże to dopiero pompa wtryskowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompowanie pompką nic nie daje, dopiero jak go sie pociągnie drugim ciągnikiem to zapali. Jak kupię nową pompę czy trzeba ją ustawiać. Byłem już u pompiarza i kazał ją przywieźć tylko że chce tyle że lepiej dołożyć i kupić nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pompowanie pompką nic nie daje, dopiero jak go sie pociągnie drugim ciągnikiem to zapali. Jak kupię nową pompę czy trzeba ją ustawiać. Byłem już u pompiarza i kazał ją przywieźć tylko że chce tyle że lepiej dołożyć i kupić nową.

Starą czy nową i tak trzeba założyć.Jak dobry fachowiec , to mozesz naprawić będzie taniej.Wymieni Ci sekcję.Jak potrafisz zapamiętać założysz pompę sam.Ustawiac trzeba dopiero ,gdy jest nieprawidłowy kąt wtrysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie wiecie może Panowie ile kosztuje nowy rozrusznik wysokoobrotowy?

 

250zl - 450zl ale te najtansze to chinskie i wogóle nie oplaca sie ich kupywac bo to straszna lipa . Kup sobie magneton albo jubana . Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem już u pompiarza i kazał ją przywieźć tylko że chce tyle że lepiej dołożyć i kupić nową.

A myślisz, ze nowa to taka super będzie. Kupiłem wiosną nową, i już mam problemy z pracą silnika na wolnych obrotach oraz wyciekami paliwa z niej w okolicy sekci, z resztą przez korek wlewu oleju też (oczywiście była w zestawie z nową pompką zasilającą) Takie badziewie teraz sprzedają, że lepiej u dobrego fachowca zrobić starą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem już u pompiarza i kazał ją przywieźć tylko że chce tyle że lepiej dołożyć i kupić nową.

A myślisz, ze nowa to taka super będzie. Kupiłem wiosną nową, i już mam problemy z pracą silnika na wolnych obrotach oraz wyciekami paliwa z niej w okolicy sekci, z resztą przez korek wlewu oleju też (oczywiście była w zestawie z nową pompką zasilającą) Takie badziewie teraz sprzedają, że lepiej u dobrego fachowca zrobić starą.

Pompę trzeba kupić w sprawdzonym sklepie .Jak kupisz na targu ,to nie wiesz co kupujesz i nie masz gwarancji.Jak zrobisz u dobrego pompiarza to masz pewne i daje też gwarancję. Dobra i dobrze ustawiona pompa to podstawa ciągnika.

Odnosnie wycieków paliwa.

Często wycieka spod śruby odpowietrzającej sekcje,zwłaszcza jak się często odkręca .Podkładka musi być nowa.Zresztą to powinien ruszać pompiarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[Pompę trzeba kupić w sprawdzonym sklepie .Jak kupisz na targu ,to nie wiesz co kupujesz i nie masz gwarancji.Jak zrobisz u dobrego pompiarza to masz pewne i daje też gwarancję. Dobra i dobrze ustawiona pompa to podstawa ciągnika.

Odnosnie wycieków paliwa.

Często wycieka spod śruby odpowietrzającej sekcje,zwłaszcza jak się często odkręca .Podkładka musi być nowa.Zresztą to powinien ruszać pompiarz.

Pompa oczywiście kupiona w sprawdzonym sklepie i z gwarancją, ale nie mogłem, sobie pozwolić na uziemienie traktora w sezonie na 2 tygodnie. W zimie zawiozę do reklamacji.

Nic w niej nie rozkręcałem oczekuję, że powinno być OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie wiecie może Panowie ile kosztuje nowy rozrusznik wysokoobrotowy?

 

250zl - 450zl ale te najtansze to chinskie i wogóle nie oplaca sie ich kupywac bo to straszna lipa . Kup sobie magneton albo jubana . Takie jest moje zdanie.

Ja kupiłem Jubane za 250 na allegro i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, przestały mi działać światła stopu, klakson, nawiew powietrza i może jeszcze coś ale nie sprawdzałem, co może być przyczyna, jest to jakoś powiązane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, przestały mi działać światła stopu, klakson, nawiew powietrza i może jeszcze coś ale nie sprawdzałem, co może być przyczyna, jest to jakoś powiązane?

 

Sprawdzałes bezpiecznik ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem bezpieczniki (te które są pod "maską" silnika) i wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdzałem bezpieczniki (te które są pod "maską" silnika) i wszystko ok

Witam kolegę

Światło stopu i sygnał dzwiękowy oraz nawiew idą z pierwszego bezpiecznika

(lewa strona ) Ale na ten bezpiecznik podawany jest PLUS z stacyjki szarym przewodem o średnicy 2,5mm. Najlepiej weź żarówkę od ciągnika dopnij dwa kable i sprawdź czy przychodzi napięcie na bezpiecznik z jednej i drugiej strony

(jeden kabel do korpusu silnika a drugim dotknij po jednej i drugiej stronie bezpiecznika ) powinno zaświecić jeżeli nie to trzeba szukać Lubią się też luzować lub zaśniedzieć połączenia skręcane przy bezpiecznikach lub w stacyjce. Jak nie dasz rady to pisz spróbuję pomóc na odległość .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...